Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Anyámék paráznak a szakember...

Anyámék paráznak a szakember miatt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kedden jön hozzánk egy kőműves szaki, akit a joszaki.hu-n találtam csupa pozitív értékeléssel, 44 pozitiv ertekeles.

Valószínűleg cgány, amivel nem is lenne baj, de anyámék paráznak hogy majd tuti átver engem, kirabol kifoszt.. mi a jó istent kezdjek velük?



jún. 30. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ki fizeti a kőművest? Kié a ház, ahol dolgozni fog?

Ha te, akkor te döntöd el, kivel szerződsz. Ha anyádék, akkor meg nem kellett volna odahívnod, hanem keressenek ők, akit akarnak.

jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az en hazam, en fizetem a komuvest
jún. 30. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Akkor szüleidnek határozottan mondd meg, hogy az rendeli a nótát, aki a muzsikust fizeti. Úgyhogy ne ugassanak bele!
jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Mond meg a szuleidnek hogy ha tudnak jobbat es fizetik is akkor szoljanak neked es lemondod a joszakis mestert.


A mester lehet jobban tart attol hogy nem lesz kifizetve mint te hogy szar munkat csinal. Neki vannak ertekelesei de neked nincs, igy nem tudja hogy fizetni fogsz e mikor kesz a munka.

Ne adj eloleget es akkor fizess mikor kesz a munka es minden a megbeszeltek szerint van. Jobb ha van szerzodes is de valoszinuleg aki szerzodest irat az dragabb lesz mert penzbe kerul a szerzodest elkeszittetni es vegul azt is a megrendelo fizeti.

Ha anyagra ker penzt akkor ajanld fel hogy megveszed mire kezdi a munkat.

jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
70%
Mondjuk a jószakin, Facebookon és hasonló felületeken tényleg inkább az építőipari szakma alja hirdet. Ez még mindig elég ismeretségen alapuló ágazat - lehet, hogy jobban jársz, ha az építőanyag gyártónál vagy tüzéptelepen érdeklődsz kit ajánlanak.
jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pár hónappal ezelőtt jószakiról akasztottam le lakatost, teljes kapufelujításra es 10/10 munkát végzett
jún. 30. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Bennünket már átvertek arról a honlapról, úgyogy soha többet. Neked is azt javaslom kerüld el. Csak ismerősők, szomszédok, stb. ajánlása alapján, az a biztos!

Egyébiránt azt felejtsétek el, hogy Magyarországon kőműves jószaki. Összeférhetetlen fogalmak! Aki "jószaki" már rég az osztrákoknál dolgozik, vagy sose ér rá. Amit lehet azt meg csinálja maga az ember! Én is olyan kőművesmunkákat csinálok már magamnak, soha az életben nem gondoltam volna hogy ilyet fogok csinálni... Tapasztalatot igényel, nehéz fizikai munka, veszélyes is, de magam csinálom. Nem is nagyon vállalnak el ilyen munkát, a mai fiatal kőművesek tudása kb. kimerül a blokktégla falazásban meg a terasz/térkő építésben...

jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Én is arról az oldalról hívtam ki duguláshoz szakembert és nagyon jó munkát végzett.
jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

"Mondjuk a jószakin, Facebookon és hasonló felületeken tényleg inkább az építőipari szakma alja hirdet. "


+1

tegnapelőtt 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!