Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdemes hírdetést feladni egy...

Érdemes hírdetést feladni egy bontott cserépkályhára,ami ingyen elvihető? Kell még manapság Valakinek ilyen? Folyt.lent...

Figyelt kérdés

Egy két héten belül bontunk egy kisebb méretű Hérával felszerelt budapesti cserépkályhát(pesze a gáz már le van kötve róla).Semmit nem funkcionál,kell az általa elfoglalt hely.

Vitessük el sittbe,vagy manapság bajlódik e vajon valaki ilyen cserepekkel?

A samot belseje nem tudom,milyen állapotú,de ezer éves,igazából max.a külső cserép burkolat érhet valamit,de az meg a szokásos vajszínű "pikkelyes" budapesti mintázatú.

Van egy olyan érzésem,hogy a kutyának sem kell,tehát mehet sittbe.

Mi a véleményetek?



#cserépkályha #kályhabontás #bontott kályhacserép
jún. 22. 17:50
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
84%

Simàn, de én az elvivőre bíznàm a bontàst. Aki erre vàllalkozik, jó eséllyel sérülés nélkül el tudja bontani.


Egy új, szerintem màr félmillàs tétel, ennek jelentős része anyagktg. A mester kb 2 nap alatt összepattintja.

jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagy reneszánszukat élik. Valaki biztosan szívesen elviszi
jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Tolongani nem fognak, de megfelelő áron nyilván elviszik, ha türelmes vagy.
jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
51%
Bocsànat, #3at felpontozni akartam!
jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SZTANN ***** válasza:
100%
Mostanában nagy divat a cserépkályha, meg mindenféle bontott építőanyag. Ha ingyen elvihető, biztos lesz olyan, aki örömmel elviszi.
jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még minimalis pénzt is adnak érte.
jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!