BBarbara2 kérdése:
Van esetleg valakinek tapasztalata a Steel Wood Home Kft-vel?
Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 09:25
1/2 A kérdező kommentje:
Szeretném bemutatni a történetünket röviden, tavaly (2022.) megbíztuk a Steel Wood Home Kft-t, Révai Norbert megbízásával egy 24 nm-es épület elkészítésére.
Szerződéskötés, elutaltuk az első részletet. Megkezdték a munkát, az épület szerkezetkész szintig elkészült. Kérte Norbert, hogy utaljuk el a szerződésben meghatározott összeg második részét. Ezt megtettük.
Majd sajnos megállt a munka, azóta sok-sok sikertelen egyeztetés és ígéret után sem fejezték be az épületet. 1 év telt el, a szerződésben vállalt határidő óta.
2023. máj. 9. 09:25
2/2 anonim válasza:
Kedves Barbara!
Szintén ugyanez a helyzet az illetővel nálunk.
Ön, hogy áll? Tett jogi lépéseket?
Üdv
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!