Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szeretnék venni egy olyan...

Szeretnék venni egy olyan villanyfúrót amit be lehet fogatni ilyen állványos fúró szerkezetbe. ti milyet ajánlanátok erre a célra?

Figyelt kérdés

ilyenbe szeretném befogatni: [link]

nem kell komoly gépnek lennie, csak otthoni barkácsolásra kell, de azért valamennyire tartós legyen.



2022. okt. 21. 19:07
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Ez fordítva szokott lenni, először van fúród utána nézel hozzá ilyet.


Mit tudjon a fúró? Beton, tégla, márvány? Vagy csak fa meg bútorlap?

2022. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az állvány már megvan. elsősorban fémet szeretnék vele fúrni.
2022. okt. 21. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az álvány már megvan, mérd meg, hogy milyen fúrót tudsz vele befogni és üzletben keress olyat.

Egyébként a legtöbb álvány felülről is rögzíti a fúrót.

2022. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahol hányódik nekem egy ilyen állvány, de kuka az egész, nyeklik mindenfelé, és nem lehet vele pontosan fúrni. Inkább vettem egy asztali oszlopos fúrót.
2022. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez biztosan nem fog nyekleni. régi orosz gyártmányú még nagypapámé volt. azért kérdeztem meg itt, hogy hátha van olyan aki használ erre a célra fúrót, van tapasztalata és tud nekem tanácsot adni, hogy milyet vegyek.
2022. okt. 22. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt az dönt, hogy milyen fér fele, meg nemárt megnézni mennyire masszív a csapagyazasa, mert sajnos a mostani műanyagházas pisztolyfúrógépek elég gyengék, főleg hogy bennük van ez a recsegős kamu ütvefúró funkció. Nézz körül, hogy mi van a barkácsáruházakban.
2022. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ad #5: hiába ellenkezel #4-el, neki van igaza. Ezek nagyon régi barkács fúrókhoz készültek és nagyon barkács munkához. A fúrógépet alul-felül rögzíteni kell (azaz a burkolat alsó végét meg a hátsó felét is, hogy ki ne csússzon a "mandzsettából).
2022. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!