Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lebontható e telekhatáron...

Lebontható e telekhatáron àllò hàzfal, ha a szomszéd mellèkèpületet èpített hozzá?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a tiéd,akkor le .
2019. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tudom, hogy jogilag lebonthatod a falat, ha a tied. Emberileg tapintatlanság. Én felajánlanám, hogy vegye meg a szomszéd azt a falrészt.
2019. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha a te tulajdonod, akkor a te döntésed.

Az előző -természetesen- hülyeséget írt, hiszen nem adhatod el, mivel a te telkeden áll.

2019. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan, ugyan! Tisztelt 3. válaszoló!

Miért ne adhatná el azt a falat a szomszédnak, ami az eladó tulajdona és a saját telkén áll??? Ezek szerint az udvaromon álló autót sem adhatom el, csak hogyha kimegyek vele az utcára?

Melyikünk is írt hülyeséget...?

2019. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha engedélyel építette, és van használatbavételi is, akkor felejtős, hiszen anno a szomszédokat is kiértesítették az engedélyről és nemtetszés esetén jogukban állt panaszt tenni. Mivel Te nem tettél, (pláne 10 év után) tűrni kell a kialakult állapotot.

Szerintem.

2019. dec. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

"Miért ne adhatná el azt a falat a szomszédnak, ami az eladó tulajdona és a saját telkén áll??? Ezek szerint az udvaromon álló autót sem adhatom el, csak hogyha kimegyek vele az utcára?


Melyikünk is írt hülyeséget...?"


Természetesen te!

Sajnálom, ha nem tudsz különbséget tenni ingatlan és ingóság között!

2019. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor az autómat átváltoztatom a kőfalakból épült pajtámra, kamrámra, ami ingatlanként az én telkemen áll és el akarom adni.

Szerinted eladhatom a szomszédomnak, vagy tiltja valami?

Véleménynyilvánítás előtt jó, ha az ember tisztában van az előírásokkal. Én igen, Te nem!

2019. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!