Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik Miskolc-Avas rész az,...

Melyik Miskolc-Avas rész az, amit mindenáron érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés

Az egyetem és munka közelsége miatt az Alvasra esett a választás lakásvásárlás ügyében.

Viszont hiába nem vagyok miskolci, hallottam eleget az Avasról. Tekintve hogy egy közel város méretű "városrészről" van szó, biztos vannak biztonságosabb, jobb részei, illetve biztos van olyan, amit még fényes nappal is érdemes elkerülni, nemhogy éjszaka. Tudom hogy a zsúfolt környezet és a nagy lakosság miatt ( 40 ezer lakos él ott ha jól tudom? ) mindenhol előfordulnak problémás egyének, csak a számuk nem mindegy.


Melyek azok a részek az Avason, ahová lehet / érdemes költözni és melyek azok, amiket minél messzebb el kell kerülni?


2019. jún. 10. 13:16
 1/1 klutty válasza:
42%
kerüld el messzire az egész telepet, max a 3-as ütem, a buszvégállomás, kilátó elötti rész
2019. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!