Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Medence tisztán tartásához,...

Medence tisztán tartásához, linkelnétek nekem oldalakat?

Figyelt kérdés

Nem a takarítószerek érdekelnek, mert olyat én is találtam, hanem a menetére lennék kíváncsi.

Köszönöm.


2010. júl. 3. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. júl. 3. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs mit:) eső után sok-sok ph csökkentőt!
2010. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát valami kell, mert hiába van letakarva iszonyatosan bealgásodott. Pedig előtte egy üveggel már beleöntöttem algátlanítóból.

Ha esetleg még visszatérsz ide. akkor jól értelmezem , ugye?

Megmérem a ph-t, csökkentenem kell valszeg. És ha jó, akkor tudok csak algátlanítani és klórozni?ugye?

2010. júl. 3. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem jobban jársz, ha azzal kezded, hogy cseréled az egész vizet:( egy csomó vegyszert és munkát beleölsz, aztán úgysem sikerül igazán algátlanítani. És igen, előbb a ph-t állítsd be, aztán a klór. Én nem használok algaölőt, csak ph-csökkentőt és (ipari) hypót. Olcsóbb. A ph csak az eső miatt nő, a hypo viszont nagyon hamar elpárolog: főleg, ha sokat használjátok és nagyon süt a nap. Ja,és nekem nagyon sokat megy a vízforgató.
2010. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húúúú az nagyon költséges. 14m3 víz?
2010. júl. 3. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
hát az tényleg sok:( akkor próbálkozz...az enyém csak 5 köbméter. esetleg porszívózd ki az algát, ha leülepedett.
2010. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen 5 m3 én is kicserélnék, de ennyit?

Na de legalább jövőre már felkészültebb leszek.

Köszi a tanácsokat és az oldalt.

2010. júl. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!