Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üvegfestéket közvetlenül...

Üvegfestéket közvetlenül lehet papírra nyomni, vagy csak fóliára, és onnan át a papírra száradás után?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod papírra nyomni?
2010. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok am először FÓLIÁRA,utánna papírra.
2010. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy közvetlen papírra, hogy ne keljen utána áttenni, ezzel elkerülve az esetleges szakadásokat, gyűrödéseket. Egy nagy képet szeretnék készíteni a sógornőmnek ajándékba, amit fényképkeretbe szeretnék tenni. Az hülyén néz ki szerinted, ha a fényképtartó üvegjére nyomom, és az alá teszek egy színes papírt? Vagy inkább az a jobb, ahogy eleinte gondoltam, hogy bele teszem?
2010. jún. 28. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Megint első vagyok,nem néz ki hülyén!Szerintem nagyon is jó ötlet,hogy az üvegére csinálod,és hozzá illő színes papírt tégy mögé!!!
2010. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. És az eredeti ötlemehez, miszerint a papírra nyomom a festéket, és azt teszem bele, mit szólsz? Te hogy csinálnád? Az üvegre festenél?
2010. jún. 28. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Az üvegfestéket nem porózus felületre lehet használni, a papír pedig nem az. Csinálhatod azt is, hogy egy fóliára nyomod, és a papírt mögé teszed, és így együtt teszed a képkeretbe.
2010. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az üvegre festeném:)De döntsd el Te!:)
2010. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én fóliára szoktam festeni és mielőtt felteszem kb 3 percre bedobom a fagyóba. megkeményedik és egybe lejön. ugyanígy szedem le az ablakról, jégkockával, csak nem tudom mekkora a képed, és kivitelezhető-e.
2010. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!