Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dekoráció ingyen!? Ötleteket,...

Dekoráció ingyen!? Ötleteket, tippeket, trükköket szeretnék, amivel ingyen dekorálhatom a lakásom.

Figyelt kérdés
(pl. kövek stb.) Ne kerüljön egy fillérbe sem, mégis szép legyen! : ) (na jó, max. határ 200Ft) Előre is köszönöm 21/L
2010. jún. 24. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, például préselj ki szép faleveleket, száríts vadvirágokat (vagy piacon nénik árulnak olcsón szárítani való virágokat), amiket felragaszthatsz a falra pici celluxszal, vagy egy kartonra ragasztva.

Esetleg vegyél színes fénymásolólapokat (kb 8 Ft/db), amiket kivághatsz különféle minták alapján, vagy ha feketét veszel, azokból ún. árnyképeket készíthetsz, ami elég divatos még most is. Vagy origamizhatsz is :virágok, állatok... (könyvtári könyvből tudsz dolgozni), és akár régi csomagolópapírokat is felhasználhatsz alapanyagként.

2010. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező


Ingyen nincs semmi. Az ötletem max újságpapír a falra. Vagy kidobott dolgokat felhasználni. A 200Ft milyen egység alapján érték méter,darab, m2 ?

Üdv. Zsolt

2010. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A neten nagyon sok ötlet van, ingyen.Vagy menj el egy könyvesboltba és keress könyveket, ha csak belelapozgatsz az se kerül pénzbe.Amúgy ha száraz faleveleket kifestesz és papírra rárakod, leveszed akkor a nyomatot, megcsinálhatod képpé.
2010. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! jártadban keltedben figyeld a környéket egy-egy szép ág, ha tó közelébe mész buzogány, különböző nádbugák

egy padlóvázában, vagy akár egy érdekes üvegpalackban is

dekoratívak lehetnek.

építkezések előtt hatalmas sóderkupacokból válogathatsz

szebbnél szebb kavicsokat, tálba rendezve díszítenek. de a virágcserép földjét is takarhatod vele.

ismerősöktől, akik már jártak tengerparton kérhetsz pár

kagylót.

olvass a szalvétatechnikáról,biztos tetszeni fog és nem drága hobbi.

ha megtetszik mondjuk egy festmény reprodukciója,keretezd be, széles ecsettel kend át színtelen lakka, ha megszárad úgy néz ki, mint egy olajfestmény.

nyitott szemmel járj és biztosan találsz olyan dolgokat, amit bevihetsz a szobádba.

üdv.

2010. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 200Ft az olyan "semmi nincs ingyen" szlogen alapján. A falevélfestő ötlet nagyon tetszik! Köszönöm szépen. Ha valakinek még van ötlete, akkor nagyon várom. És köszönöm azoknak, akik már írtak : )
2010. jún. 25. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen színű a falad? Nálam fehér volt, vettem temperát és kifestettem. Jól nézett ki :)

Esetleg szerezz be szobanövényeket. Nekem most azok vannak, kaptam nagymamámtól pár cserepet, és ami tetszett, abból adott hajtást. Kicsit melós, de nagyon jó rájuk nézni :)

Mit szeretsz? Ha pl. szeretsz biciklizni, akkor jól nézhet ki pár bringaalkatrész a falon szépen lepucolva, lefestve. Nekem volt szakadt csellóhúrokból készült falidíszem, folyamatosan bővült.

Járj nyitott szemmel, rengeteg megoldás vesz körül, csak nem veszed őket észre :)

21L

2010. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!