Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szombathely jó hely és szerets...

Szombathely jó hely és szeretsz ott lakni?

Figyelt kérdés
Lehet oda költözünk és szeretném tudni jó hely e.
2018. júl. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nagyszerű hely.

A bérek nyugatiak, viszont ha jól akarsz keresni, 10 percnyire van Ausztria, ahol a félmilliót még a legrosszabb fizetéssel is hazahozod.


Bevásárlóközpontok vannak, 2 mozi, 10 éve felújított, szép főtér, éttermek, bárok, egy gyönyörű, frissen rendbetett csónakázó tó.

Emellett elkészült a gyorsforgalmi, Pestig lehet menni végig autóúton, Bécs felé pedig Kőszegig főúton, onnan szintúgy végig autóút.


A Haladás és a Falco is nagy népszerűségnek örvend.

2018. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Szürke szoci betondzsungel az egész, szürke beton-főtérrel megspékelve. Unalmas alvóváros.

Kőszegen nőttem fel, szerintem minden szempontból jobb, Szhelyi munkahely esetén sem kell napi fél óránál többet utazni.

2018. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kőszegen is van egy nagy lakótelep, a Fő tér ugyanúgy egy betondzsungel lett, a Rákóczi utcán (ami a főutca...) minden második ház romos, rosszabb, mintha az Alföldön lennél.

A csónakázótó bűzlik, éjszakai élet nincs.

Mondom ezt objektíven úgy, hogy imádom Kőszeget.


Szombathelyen sem csak a lakótelepeken van élet.

2018. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
én szeretek, nekem tetszik, minden szempontból kielégít, nagyon éjszakai élet, több program és szórakozási élet lehetne
2018. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!