Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A bank szerződést bontott oda...

A bank szerződést bontott oda a lakásom 3 gyerek van honnan tudok segítséget kérni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 21:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

A Banknak úgy jobban megéri ha bebukod, mit csodálkozol ezen??


Azt a számlát külön a hitelnek kellett volna fentartani, amire csak befelé raksz pénzt, mindíg annyit amennyi kell vagy egy kicsivel többet!!


De kivenni róla még véletlenül se, az ügyintézőknek, mega szóbeszédeknek meg ne higyj soha mert csak kis porszemek akik a jutalékra hajtanak és magasról lszrják hogy neked jó e vagy sem!!


Most azt tehetitek, ha már idáig eljutott a dolog, hogy azonnal amit lehet eladtok, pénzé tesztek mndegy mennyiért és elköltöztök egy albérletbe..


És a pénzt még véletlenül sem teszitek be sehova!!


Ami a zsebedben van egyedül az a tied, meg amit megeszel!!


Ez ma is érvényes, leszámítva a háborút, amikor még a zsebeidet is kiforgatták...

2010. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok: megértem hogy most nem vet fel a fölösleges pénz de egy ügyvédbe mindenképp be kell ruházni, hiszen nélküle tényleg rengeteget bukhatsz... Max. keresd fel a nép ügyvédjét, minden megyében dolgozik, ott ingyen adnak tanácsot.

De hogy érted hogy oda a lakás? Kiment a végrehajtó? Elárverezik? vagy hogyan? mennyi volt még vissza a hitelből?

2010. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
49%
Megint 21:40 vagyok: már ne is haragudj de nem neked szóltam be, hanem az egyik hozzászólónak. Amúgy a reakciód alapján nyilván egy "kedves" ember vagy, hagyd is figyelmen kívül az előző, segítő szándékú kommentemet, nem érdemled meg. szép napot.
2010. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Számlát se fizess be meg semmit se, annak a háznak már mindegy!!!


Mindent pénzzé és irány egy szoba konyha vagy bármi amit csak kaptok!!


A Segélyszervezetekre se alapozz, mert ez is egyfajta üzlet..


Megélni mások nyomorából..

Persze, néha mutatni kell azért valamit azért az adó 1% ért...


Akkor van megcsinálva valami ha te magad megcsinálod...


Hát intézd a sorsod, és adj el mindent, ha kell még a csapokat is szereld le mega konektorokat is meg mindent amiért adnak akár 100 forintot is!!!



Csináld amíg nem késő!!

2010. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Na igen mi legalább tudjuk mi is az a mozi ők meg csak a tőzsdét ismerik,de ha a szüzességükről van szó inkább fizetnek!"nehogy már ingyen nézzen meg valaki mellettük egy mozi filmet"Mi mozisok ismerünk még bombajó belevaló nőket,ők meg csak a pénzéhes k...kat tudják babuzsgatni!
2010. jún. 15. 21:58
 16/41 anonim ***** válasza:

ma 21:51


Ott van válaszoltam párral arrébb, mellesleg meg ne nagyon pattogj mert itt most te vagy szar helyzetben...


És az iylen megnyilvánulásaid nem tüntetnek fel túl jó színben..

2010. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Ügyvédre se "ruházz" be, az mellett áll a törvény is, akinek pénze van!!


Jótanács, elsődléeges szempont legyen a lakhatásod biztosítása, aztán utánna ráérsz harcolni a bürokráciával, ha van értelme..


Az utcáról, vagy egy menhelyről nehéz lesz..

2010. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim válasza:
74%
Voltal masik bankban?Ha nem akkor nem probaltal meg mindent.
2010. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
Mennyi a tartozasod??
2010. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

21:59:

első vagyok: hát neked is igazad van, ez egy olyan "rossz" amire mégis mindenkinek szüksége van:)

2010. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!