Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lacoste hófehér vászoncipőt...

Lacoste hófehér vászoncipőt mivel lehet tisztítani?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy a hófehér vászoncipő vászonrészére ha felverődik a por vizes szivaccsal, vagy ronggyal csak elmaszatolni lehet, és ennyiért nem tenném mosógépbe. Alternatív ötletek a tisztítására?

cipő: [link]


2010. jún. 13. 19:00
 1/3 anonim válasza:

Mosógépbe tenni semmiképpen se szabad, nekem szoktak szólni a cipőboltban :D


A képen bőrcipőnek tűnik, de azt írtad vászon. Ha tényleg vászon, akkor jó lehet rá a sampon...Én még nem próbáltam, de más ajánlotta.

2010. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a képen tényleg bőrcipő van, a válasz viszont engem is érdekel mert "hasonló cipőben járok"
2010. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni cipősampont, azzal mikor nagyon kell. A mosógép tényleg nem tesz jót neki. Egyébként, hacsak nincs még egy csomó cipőd, nem kell ilyet venni, ez a szín-anyag arra jó, hogy száraz, tiszta időben, tiszta helyen kicsit sétálgassál benne, különben okádék lesz. A rendes bőrt legalább le lehet törölni, de a vászon és a hasított bőr szívás.

Én akkor jöttem rá, mikor egy vanília színű adidasom attól randa lett, hogy a városban mászkáltam, és minden egyes felvétel után ki kellett takarítani, hiába nem jártam koszos, földes helyeken, akkor is igénytelenül nézett ki. Aztán inkább nem hordtam többet. Azóta csak letörölhetőt vagy sötétet veszek.

2010. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!