Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tulajdonlapon rajta van egy...

A tulajdonlapon rajta van egy 1987-es ráterhelés. Hogyan tudom ezt a ház tulajdonlapjáról leerőltetni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Beviszed az igazolást a földhivatalhoz, ami alapján törölni tudják a székhelyét.
2018. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*széljegyet (ostoba helyesírás ellenőrző)
2018. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De milyen igazolást vigyek be? Egy OTP- S 900ft tartozás van rá terhelve. Hogyan tudom ezt az elavult dolgot elintézni?
2018. máj. 1. 07:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Bemész az OTP-hez és kérsz tőlük papírt, hogy rendezve van az összeg.
2018. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
otpbe bemész, ott adnak papírt hogy rendezve van, aztán bemész a földhivatalba, bár ott elég nagy szemetek már bocsánat, szinte semmit nem intéznek el soha. Az én ráterhelésemet hónapokig csesztek leiratni, 3szor kellett bemennem.
2018. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igazolás az OTP-től, általában ingyenes, 6600Ft a földhivatalban ennyiért veszik le róla a terhelést.
2018. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, az OTP azt mondtak, hogy vigyem be azt a húsz évvel ezelőtti levelet, amit ők küldtek ki annakidején, hogy nincs már tartozásunk. Persze egyáltalán nem biztos, hogy az a levél eljutott szüleimhez, az OTP sem tudta/tudja előkeresni, és így igazolni, hogy valóban kiküldte. Akkor próbálkoztam azzal, hogy ha szerintük tartozásom van, akkor talán tessenek próbálni behajtani, akkor majd kiderül, hogy nincs. Egyelőre patthelyzet van. Útálom az OTP-t...
2018. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!