Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üdv! Vertfalù hàz belmagassàg...

Üdv! Vertfalù hàz belmagassàg növelèsèhez volna valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

#Tetöbontàs #utòlagos felfalazàs #sàrlèces menyezet eltàvolítàsa.
2018. ápr. 9. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám legegyszerűbben és legbiztonságosabban, hogy öntenék rá egy betonkoszorút. Vasakat beleverni jó pár helyre, nyilván a koszorút bevasalni, aztán hadd menjen. Ha hülyeség akkor majd a szakértők kijavítanak.
2018. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb a betonkoszorú. De akkor új tető kell. Én leástam lefele két ásónyomot.
2018. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is a koszorúra tippelnék, az amúgy is jó, mert nem a fal egy pontját terheli a gerenda.

de a vályogtégla falat kisméretű téglával szokták keverni, (alsó pár sor). Így akár ezzel is megemelhetőek a falak; pár sor kisméretű tégla felrakásával.

2018. ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen sejtettem,hogy hasonlò vèlemènyek lesznek.

Erre gondoltam èn is. Viszont remèltem valami egyszerübb megoldàst. Ha màr a tetöt bontani kell akkor a falakat sem hagyom meg :)

A hàz egy kis rèsze vertfal,amibe a fürdö ès a konyha beleesik. Szerintem a bontàs mellett döntök. Köszönöm a segítsèget ;)

2018. ápr. 10. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha eleve nem akartad bontani a tetőt, akkor úgy is meg lehet oldani, hogy a gerendákat kiszedni, és a szarufákhoz rögzíteni magasabban gerendákat, vagy stafnikat. Így nyersz belmagasságot, persze a fenti sarkok így srégek lesznek, attól függ mennyivel emeled meg. Szépre is meg lehet csinálni. Nálunk is így van, építettünk még a házhoz, és csak akkor ébredtem rá arra, hogy nem tetszik a belmagasság, mikor már a tető fent volt. Első voltam.
2018. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez jo ötlet. Kb 20 cm kène emelni. A sarok nem zavar,el lehet takarni egy szèles stukko rejtett vilàgítàs comboval.

Köszi ;)

2018. ápr. 11. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2018. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a padlót süllyeszteném le. Két ásónyomnyit, - ahogy előttem már írták.
2018. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!