Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a muslincá...

Hogyan tüntessem el a muslincákat a lakásból?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 19:36
 1/5 anonim válasza:
34%
figyi, nem muslinca..muslica.ok?:) szerintem ne tárolj erjedő gyümölcsöket, vagy akármilyeneket hosszú távon, ne hagyj a szobában vagy bárhol poharakban cukros löttyöket, és valszeg nem mennek a környékedre. én azt a néhány darabot ami megfordul nálam kézzel kapkodom:):D
2008. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell lehurrogni, nálunk is MUSLINCÁNAK hívják, nem muslicának!!!!

A kérdésre válaszolva: a musliNcák ott jelennek meg, ahol van valamilyen romláshatáron lévő zöldség, gyümölcs, édes ital. Ezeket kellene eltüntetni, és eltűnnek a musliNcák is.

2008. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
meg még a muslicák is
2008. okt. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát én nem tudom de nálunk is, ha nincs is kaja, már akkor is előjönnek muslincák. És röpkednek szálldosnak rá mindenre. Kajálás közben pedig nagyon rossz hogy a pofámba meg az ennivalóra röpködnek, és az a gáz mostanába már, hogy abban a pillanatban megjelennek többen is. Én is meg szeretnék már válni tőlük !!!!!! :(
2008. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk azóta vannak, hogy behoztuk a virágokat a teraszól. Remélem tavasszal kimennek.
2011. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!