Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panel vagy tégla? Tényleg...

Panel vagy tégla? Tényleg sokkal rosszabb a panel a téglánál? Tapasztalatokat kérnék minél többet.

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 18:43
 1/6 anonim válasza:
100%

Felújításnál a panel kész kínzás, mert semmit nem lehet könnyen bevésni, befúrni a falba. Konnektorokat, kábeleket így sokkal nehezebb és drágább falba süllyeszteni. A panel jobban viszi a hangot, könnyebben hallod meg a 15.szomszéd szögelését.

Minden egyébben szerintem egyezik. A szomszédot, feletted lakót hallod, nem tudsz vele mit csinálni.

2017. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2017. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En panelba nottem fel a szuleimmel, de most sajatnak téglát vettünk es abban élek mar 6 eve.

Szerintem nem rossz a tégla se de ez régi tégla lakas. Amolyan "belvárosi". Mas egy uj építésű tegla. Ez is nyáron meleg, telen hideg. Talan jobb az elosztasa ezeknek a régi teglaknak.. A hangos halk dologról annyit, hogy pont ma voltam fenn a felettunk lakónál, hogy csináljon valamit mert irtó hangosan járjál. Nem jobb, mint a panel szerintem vagy ez egy ilyen haz.


Azt az egyet viszont nem értem hogy került ebbe a kategóriába a kérdésed.

2017. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tévhit hogy a tégla jobban hangszigetel, téglalakásban élek és azt is hallom ha a szomszéd fingik egyet.
2017. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 vagyok. :) 4-es. Szívemből szóltál. En szerintem sokkal durvabban hallok mindent (!!!) mint a penelban anno.
2017. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Telefonrol írtam ki a kérdést nem is volt lehetőségem kategóriát választani... Ne haragudjatok!
2017. júl. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!