Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Szarvasi kávéfőzől 2 adag...

A Szarvasi kávéfőzől 2 adag jön ki 6 helyett. Hogyan kell kitisztítani?

Figyelt kérdés
Hogyan kell kitisztítani?

2017. máj. 31. 07:23
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Veszel 20%-os ecetet, és 2-3x 1-2 decit átfőzöl belőle. Utána még 1-2x úgy, hogy 1 deci ecet+1-2 deci víz, utána 4-5x tiszta víz. A kávé tartója legyen benne, de ne legyen benne kávé. Szellőztess közben, mert az ecettől elég büdös lesz.
2017. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az egyes válaszoló megoldása jó, ugyanezt lehet citromsavas vízzel is. Vagy létezik háztartási kisgép vízkőoldó, pl. dm-ben, az is jó, de a legolcsóbb az ecet (és mind egyformán hatásos)
2017. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez amit ïrtak csináld meg. Ha utána is baj lesz vele, akkor a daráltkávé nem jó.

Így jártam én is, egyszer olcsóbbat vettem és az istenért sem akart lefőni. Szerintem durvábbra volt darálva.

2017. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mégis mi lesz a hiányzó 4 adaggal ? Feltételezem, hogy a tömítéseket is meg kellene vizsgálni, mert a 4 adagnak megfelelő vízből származó gőz csak elmegy valahová. Ha el lenne dugulva, akkor a kazán a túlmelegedés miatt lekapcsolná a fűtést ill. a túlnyomás szelepen kifújna a gőz.
2017. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ecetet főzünk le 2x 3x.
2017. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most néztem, egy csomó víz van benn, pedig akkor kapcsoltam le, amikor már nem jött semmi.
2017. máj. 31. 17:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, újból tökéletes a kávéfőző.
2017. jún. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!