Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MIi ez az IKEÁS ágy alján?...

MIi ez az IKEÁS ágy alján? (kép lent)

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja gondolkozom (amióta osszeszereltem) hogy miért jó ha ott van átlóban ez a fém rúd. Engem csak zavar, mert amikor mocorgok akkor hangosan libeg :D És annyira nem erős, hogy legyen bármi tartószerepe.


De akkor meg funkciója van? Segítsetek megőrülök :D


21/egy egész este másra nem gondoló férfi



2017. febr. 13. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2017. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja Bocsi :D azt elfelejtettem: [link]
2017. febr. 14. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak tartja a leceket!
2017. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tartja :D ez tuti nem arra van.
2017. febr. 14. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól szerelted össze ?? Nem akarok hülyeséget írni, de mintha valami derengene abból az időből, amikor az unokám gyerekágyát szereltem össze. Ez talán az a távtartó, ami az ágy keretének két hosszanti oldalát tartja össze ill, megakadályozza az oldalirányú kimozdulást. Vagyis ez nem egy darabból álló hosszú fémlemez, hanem csuklósan (ollósan ?) összehajtható, legalább 2 db-ból álló V , esetleg VV alakú elem ???
2017. febr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez összecsúszó léc, és ebből 4 db van felszerelve (franciaágy)
2017. febr. 14. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez csak kereszt irányban gátolja meg azt hogy elvetemedjen a keret.

Hasonlóan mint ennél a léckerítés kapunál. Így nem kell nagy gondot fordítani a merevítések kialakítására a sarkoknál, nem kell nyíróerőkre méretezni.

[link]

2017. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez arra való, hogy a derékszöget biztosítsa, ne engedje elmozdulni ilyen irányba a keretet, ugyanis a lécek abban a pillanatban leesnek és a földön vagy
2017. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!