Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 3 szép lakásért cserébe...

3 szép lakásért cserébe kaphatok egy kétgenerációs házat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van 3 szép lakásunk (egy egyszobás, egy kétszobás és egy háromszobás), de mindhárom felújított, szép, modern. Összeköltöznénk... egy házba.


Persze ehhez el kell adni mindhármat, és keresni egy megfelelő házat. Van esélyünk? Olyan nehéz... :(


2010. máj. 3. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi szinte szóról-szóra ugyanezt csináltuk két éve, és nagyon jól jártunk.

Most szerintem még könnyebb - ismerve az ingatlanpiacot.

2010. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
csak kiváncsiságból kérdezem: a lakások bp-iek? kerület?
2010. máj. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Igen, Bp-i mindhárom lakás. Az egy és a három szobás Zuglóban van, a kétszobás Újpest központjában (az panel, a másik kettő sarokkádas tégla, erkéllyel, csendes madárfüttyös utcákban).

2010. máj. 4. 12:16
 4/14 anonim válasza:

előző vagyok:

nekünk Budakeszin van egy 2generációs házunk, én szívesen cserélnék, mert külfödre megyek, a szüleimet megkérdezhetem, ha érdekel a ház.

2010. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szia, ari vagy. :) Az lenne a kérdésem, hogy szerinted elférnénk-e így? Két háromtagú család (apa-anya-gyerek), plusz egy nagymama (neki valami külön rész)?
2010. máj. 4. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Zuglói kétgenerációs érdekel? :) (Plusz egy nyári konyhás kisház a kertben!)
2010. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

14:02 vagyok

igen, jelenleg is 3 részre van osztva a ház, van egy pedikűrszalon saját wc + mosdó

2010. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hú, micsoda perspektívák! :) Köszönöm, hogy írtatok. Sose lehet tudni...


Nem tudok privit írni Nektek (mert nincs link hozzá), de kérlek dobjatok egy e-mailt a szizs3@freemail.hu - ra és felvehetjük a kapcsolatot.


De érdekes lenne, ha itt sikerülne ez a dolog! :)

2010. máj. 4. 21:25
 9/14 A kérdező kommentje:
az e-mail helyesen: szizsa3@freemail.hu (az előbb rosszul írtam, elnézést).
2010. máj. 4. 21:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Na, nem jönnek az ajánlatok? :))
2010. máj. 5. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!