Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi húzza vissza a dugót egy...

Mi húzza vissza a dugót egy leeresztő szelepes csapnál?

Figyelt kérdés
Illetve a kérdésem inkább az lenne, hogy a saját súlyának kellene elegendőnek lenni ahhoz, hogy teljesen zárjon? Mert egyelőre csak akkor zár rendesen ha lenyomom...
2016. dec. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól van összerakva, akkor a csap mögötti kis jártál nyitod-zárod a lefolyót.
2016. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Telefon jobban tudja mit akarok írni, mint én..

Nem jártál, hanem karral.

2016. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Saját + a fölötte lévő víz súlya.

De többféle is létezik. Konyhai mosogatóé bowdenes, az egy kicsit szorul tehát a bowden is segít neki szorosabban zárni.

Ha nem zár akkor dugó csere, megkeményedett a gumija vagy sérült.

2016. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak a saját történésemt írom le. Nekem sem zárt és nem értettem. Bele van építve egy mosdószekrénybe a fajansszal együtt. Letérdeltem a padlóra és benéztem alája, kiderült, hogy a fajansz mögött a rudacska azért nem tudott rendesen mozogni, mert az alatta levő papirzsebkendős doboz nem engedte normálisan mozogni. Dobozt arrébb taszítottam és megoldódott a gond.
2016. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából teljesen új a szerkezet és most próbáltam összerakni. Nincs útban semmi. Tettem rá súlyt, ez jobban lehúzza, mint saját maga, de még mindig csak akkor zár rendesen, ha lenyomom. Mondjuk vizet még nem engedtem rá.

Köszönöm a válaszaitokat!

2016. dec. 28. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Le kell azt nyomni kézzel, az a módja.

Nem gyárthatják 5 kilósra.

2016. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!