Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha pestre szeretnék költözni,...

Ha pestre szeretnék költözni, és ott munkát vállalni, ami már összejött, akkor milyen szükséges iratokat kell elintéznem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a lakcím igazolványra, a személyi, milyen igazolványaimat kell megváltoztatnom, és kb mennyi időbe kerülne mindez? És ha mondjuk nem bejelentett munkám van, mert a modellkedés az lehet nem az, akkor abból hogyan adózom?

És mennyibe kerül általában egy albérlet legolcsóbban, meg mennyibe kerül a portfóliókészítés?


2010. máj. 2. 16:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

tudom hogy kemény


de megigértettem vele, hogy csak akkor állunk melóba ha már lesz szerződésünk, és ha a barinőm ügyvéd ismerőse bevizsgáltatja a dolgot, és előszőr néha feljárunk, és ha munkát is kapunk, nem csak portfóliónk lesz, akkor a bejövő kis pénzből tudunk csak albit fizetni, de ahoz találni is kell, plusz költözés, és ha biztos minden csak akkor mondunk fel a mostani munkahelyünkön


ha átverés az egész, meg hónapokat kell várni egy felkérésre, akkor ott hagyjuk az egészet


eddig kb 15 ajánlatra mondtam nemet, és most sok modellel beszélgettem, aki nekik dolgoznak

és most nagyon keresnek lányokat, mert kell az image, és hogy az én karakterem nagyon megtetszett neki, még amatőr retusálatlan, meg telefonos képeket is mutattam magamról


mivel nem topmodellkedni szeretnék, ezért a magasság és a soványság nem kötelező, azt mondta a kisebb hibákat el lehet maszkírozni púderrel, fényerővel meg kis photoshoppal, de nem mindegy kivel mennyi munka van


ismerőssel mennék nem egyedül


minden elérhetősége megvan a pasinak, ő az egész cég vezetője, szal rajta múlik a dolog



azt is mondta h még az állomásra is kijönne értünk ha nem találnánk oda


muszály kockáztatnom az életben, hátha összejön valami


rajtam áll milyen stilusu fotózást vállalok be, aktfotókat, portrét, bikinis fehérnemüs katalógus képeket


meg a stylist megköti hogy nem alakithatunk magunkon pl a hajszinünket, vagy hogy ne szedjük a szemüldökünket stb


volt munkatársamnak is bejött a dolog

2010. máj. 5. 23:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem kell tenned, csak fizetned az albérletet. 35-40 körül számíts. Sok sikert!
2010. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!