Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítjátok meg...

Hogyan tisztítjátok meg gyorsan és hatékonyan a soklevelű cserepes virágaitokat a portól (pl. csüngő csokorinda/zöldike)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jó az idő kiteszem a teraszra,vagy beleállítom a fürdőkádba és langyos vízzel lefürdetem őket. Utána hagyom őket egy kicsit száradni aztán visszateszem őket a helyükre.
2010. ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig tusoltatom őket!
2010. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig engeditek rá a vizet? A növény földje nem nem sárosodik el és folyik ki a cserépből?
2010. ápr. 28. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg tiszta víz nem jön a levelekről,ez pár perc. Ja és igyekszem a levelekre engedni,hogy a földet ne nagyon érje a víz. Vagy egyik kezeddel tartsd meg a cserepet és úgy engesd rá a vizet. Így csak a lelógó levekre fog menni,magára a földre nem.
2010. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! én egy nejlonzacskót szoktam elvágni és köréművészkedem a föld fölé. utána zuhanyozom nem túl nagy erővel és nem jéghideg vízzel.jól lerázom és újságpapíron hagyom lecsöpögni.aztán mehet a helyére.

a zacsi megakadályozza, hogy a föld kimosódjon.

üdv.

2010. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat, információkat!
2010. ápr. 28. 10:58
 7/7 anonim válasza:
én egy kis tálkába sört öntök és letörölgetem mindet egyenként de ezt ne ugy kébzeld,hoyg minden héten 2-szer ahogy a port szoktam:D,egyszer kb.egy hónapba szánok rá időt és annyira gyönyörüen fénylenek,hogy öröm rájuk nézni.
2010. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!