Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan vagy mivel "rajzolhatok...

Hogyan vagy mivel "rajzolhatok/rajzoltathatok" a falamra?

Figyelt kérdés

Szeretnék a falamra egy bizonyos dolgot (inkább nem írom hogy mit, meg nem is ebbe a témába passzol). Az lenne a kérdésem hogy mivel lehetne rárajzolni? A falam egyébként festve van. A rajzot is falfestékkel kéne? És kivel lehetne elvégeztetni? Vagy magam is megtudnám,de mivan ha elrontom? Ötletek?

16/L


2010. ápr. 25. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most készülök a fiam festett falára mese alakokat rajzolni, és azokat kifesteni. Temperával fogom csinálni, mert ha pár év múlva újra festenénk a falat, akkor a figurákat könnyen el lehet távolítani. Tehát nem fognak átütni. A fiam nagyapja festő, ő ezt tanácsolta. Te magad is megcsinálhatod, ha nem bonyolultak a minták. Például ha a papír mögé indigót teszel, könnyen felrajzolhatod a falra. Vagy a diavetítő is segítségedre lehet. Először ceruzával felrajzolod, ha elrontod kiradírozod. Miután kész, és jónak találod, kifested.
2010. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, indigóval...nekem ez eszembe se jutott, csak a diavetítős változat. Amúgy a festéket nézve én is az előző válaszoló ötletét hallottam.
2010. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon attól függ mit szeretnél:) Lehet stencillel is, de azt max 2színnel tudod megcisnálni. marha jól néz ki, ha nem akarsz komplikált mintát. Temperával, diszperzittel, bármilyen falfestékkel festheted, vagy sprével.
2010. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ,jár a zöld kéz:)

Nem szeretnék bonyolult mintát,egy egyszínű vaktérképről lenne szó...

2010. ápr. 25. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!