Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ház külső vakolatán (kőporozás...

Ház külső vakolatán (kőporozás, rücsköz felületű) jégverés általi lyukakat hogyan tudom javítani?

Figyelt kérdés
Pilisvörösvári vakolat van rajta, sárga színű. Dryvit felett van rendesen bevakolva, de tavaly néhány helyen kilyuggatta a jég, így most érményi foltok vannak rajta. Komplett vödör vagy zsák vakolóanyagot nem akarok venni mert drága és felesleges, de gipszelni nem jó, mert az sima lenne és elütne az eredeti vakolattól még ha befestem akkor is.
2010. ápr. 14. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nemesvakolatos a ház!sajna azt nem lehet javítani, vagyis úgy nem hogy ne látszódjék meg!Ugyanolyan anyaggal kell javítani, és mivel más színű lesz, így érdemes diszperzittel egyszínűre legurítani az egészet!Más megoldást nem tudok!
2010. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!