Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cirkós tusolásnál hogy lehet...

Cirkós tusolásnál hogy lehet jól beállítani a víz hőmérsékletét?

Figyelt kérdés
Most költöztem cirkós albérletbe és mindig harcolok a tusolásnál. Beállítom a vizet, majd vagy lekapcsol a láng és hideg lesz, vagy marad és akkor tűzforró. Gondoltam hátha van ennek valami trükkje amire nekem nem sikerült rájönnöm. Ti, hogy csináljátok?

2016. ápr. 6. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a mosdókagylóba teszek egy nagy tálat, hogy a kifolyó vizet ne pazaroljam el,megnyitom a meleg vizes csapot, millimétereket tekerek a cirkó szabályzóján, és közben folyamatos ellenőrzöm, hogy jó meleg e már a víz. Ha sikerült beállítani, csap elzár és meget a fürdés.
2016. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cirkó melegvíz hőmérsékletét kisebbre veszed, ezáltal több lesz az átfolyás a cirkón, mivel a hideg víz felmelegítéséhez kisebb hőmérsékletű meleg vízből több kell és mindjárt nem fog kikapcsolni.
2016. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell kikapcsolni,a csaptelep nyító karját melegre kell tenni,megnyitni .Ahogy megérkezik a melegviz,mozditani a hideg állás felé.Amikor jó a vízhőfok ,igy kell hagyni .A cirkó majd ki-be kapcsolgat,és állandó hőmérsékletü meleg víz folyik .Nálunk ez így működik .
2016. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!