Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol éedemes mosógépet venni?...

Hol éedemes mosógépet venni? Házhozszállítás szempontjából?

Figyelt kérdés
Kaposváron tescoban vagy euronicsban vegyem? Valahol kiszállítják 2. emeletre és bekötik ingyen vagy kedvezményesen városon belül?
2016. márc. 29. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy menjél be a tescoba és az euronicsba is vagy telefonálj be és kérdezz rá!!
2016. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többnyire már ingyenes házhozszállítással akcióznak nagygépeknél, akkor felviszik a lakásba is. Általában. A bekötés plusz pénz. Kiválasztod a típust, megnézed mindkét helyen és rákérdezel a kiszállításra
2016. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rendeld meg a neten, és akkor tuti kiszállítják, és még lehet olcsóbban is kijössz.
2016. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:

Szerintem nézd meg élőben, és keres egy jó hírű webáruházat!


TESCO szerviz partnerei szörnyűek, a sérült árú kiszállítása meg benne van az alap árban. :(

2016. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!