Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legfontos...

Bundzsi01 kérdése:

Szerintetek melyik a legfontosabb szoba a házban, és miért?

Figyelt kérdés

Külön angol órámra van 1 ,,Writing,, feladat amibe azt kell bemutatni , hogy melyik a legfontosabb szoba a házban.

Kérlek válaszoljatok gyorsan !



2016. márc. 2. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
A (lakó)konyha, mert az az étkezö is egyben, meg a család legtöbbször ott van, ott beszélgetünk, stb.
2016. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanarodat nem erdekli, hogy szerinted melyik a legfontosabb, csak az, hogy hogyan fogalmazol angolul.
2016. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez szubjektív, én a WC-t mutatnám be, mert ott indul a napja mindenkinek, oda siet mindenki a legjobban, arra a legkellemetlenebb várni, abból van a legtöbb vita, kefe-használat, ülőke-pozíció, papír-elfogyás stb.


De persze bármelyik szoba lehet, szerintem csak az a lényeg, hogy írj róla pár mondatot, amelyben ezt megindokolod.

2016. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Wc, fürdő, itt lehet tisztálkodni és elintézni a kis és nagy dolgokat ami fontos. Főzni, sütni, aludni bármelyik szobában lehetne ha nagyon rá lenne kényszerülve az ember, max a vizet a fürdőből hordaná be hozzá.
2016. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Már késő,de én a hálószobát mondtam volna,hisz ott jókat lehet dugni...na megyek is!
2016. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a saját szobám, de azért a konyha is fontos.

Tisztálkodni bármelyik szobában lehetne, laktam fürdőszoba és wc nélküli házban is már...


Ahogy már írták, itt az angol fogalmazás számít inkább. S a te véleményed, nem a mienk :D Mindenkinek más a fontos.

2016. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolónak tökéletesen igaza van.


Egyébként általában a konyhát vagy a nappalit szokták a ház lelkének tartani. Általában itt van együtt a család, lehet jókat enni és beszélgetni, közös programokra van lehetőség.

2016. márc. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
A hálószoba, mert ott készül az emberiség jövője :)
2016. márc. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nappali!
2016. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen a nappali, hiszen ez az a szoba, ahol együtt van a család a nagyrészében.


Parasztoknál ez gyakran a konyha, étkező, sokszor nincs külön nappali.

2016. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!