Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A madárpiszkot ti hogyan...

A madárpiszkot ti hogyan szeditek ki a ruhából? Simán csak mosógépbe teszitek vagy előtte lemossátok kézzel vagy máshogy?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert a mosógépben nem maradnak utána ott ilyen kis mikroszkopikus bacik, amik átmennek a következő adag ruhákra is, például alsóneműkre??
2010. márc. 27. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

1. már másodszorra teszed fel ezt a kérdést.

2. nem szoktam leszaratni magam madarakkal.

3. biztos terhes leszel majd a madárszartól.

2010. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

A mosógépben mósoszeres viz van, ami eltávoltija a ruhákból az összes szennyezödést, legyen az izzadtság, madárpiszok, vér, vagy bármi más. A használt vizet kipumpálja és friss vizzel TÖBBSZÖR átöbliti a ruhákat - és természetesen a gepet magát is.

Ebböl következik, hogy se a ruhákon, se a gépben nem maradnak a szennyezödésekböl maradékok a gépben.

2010. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
engem nem szokott leszarni a madár
2010. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor én szerencsés fajta vagyok, mert engem már lemadárt a kaki.

egyébként simán kijön a ruhából mosószeres vízzel.

2010. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem történik ilyen gyakran (inkább úgy, hogy a gyerek beletérdel/hempereg/beleül a mardárkakiba), de akkor villámgyorsan, ugyanis a madárpiszok kifakíthatja a ruha színét. Csap alatt kézzel gyorsan kidörzsölöm a nagyját, utána a többi ruhával megy a gépbe.

Előttem már elmondták, hogy a mosószer kiszed mindent, a gép pedig többször öblít, nem kell aggódnod semmilyen bacik miatt. Ilyen alapon a családtagok bugyijait/alsóit is személyenként, külön kellene mosni, nehogy valami "baci" átmásszon a másikéra :=).

2010. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!