Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találhatok Aloe vera-t...

Hol találhatok Aloe vera-t Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Piacon árultak egy időben, de nem járok ki hetente, plusz az OBI-ban csak ott egy másik fajtát. Nyíregyháziak, nem tud valaki olyan helyet, ahol kapható, vagy embert, akinek sok van és eladná? Köszi!

2015. dec. 20. 19:45
 1/5 anonim válasza:
10%

Sajnos,még soha senki nem hívott el randira sem. Tizenhét éves vagyok,még rá ér Nekem még. Természetesen,el szeretnék majd menni a közeljövőben randizni,de csak az igazi életemmel,aki megbecsül,megbízik bennem,megvéd.Életcélomban is benne van: [link] Az leginkább a gyerekekről szól,hogy milyen neveket szeretnék majd neki,s meg hogy milyen helyekre vinném el Őket. Életcél: Elvégzem,a gimit. Találjak ott egy,helyes fiút,akivel járok,kettő-három vagy,öt-hat évig. Elvégezzük,a gimit. Megkéri,a kezemet,én igent mondok.. Tudom,az nem olyan egyszerű,de elképzelésben meg nagyon könnyű az a dolog. Hogy miért ezek? Mert,én nem vagyok olyan lány,aki elhagyna a párját jobbért,nem is vagyok olyan lány aki megcsalna,a párját merthogy nem tetszik neki az,ahogyan ki nézz,öltözik. Én,nem vagyok ilyen lány. Nem hagynám el egy páromat sem senkiért,ha lenne (is),soha nem hagynám el. Mindig ott lennék mellette. S én egy romantikus,lány vagyok, aki ilyen szépekre gondol,mint csak eltervezi. S,nem teljesíti azt be. Én nem vagyok olyan lány,mint a többi. Ha talál valakit,ott hagy(na) a párját meg ilyesmik. Számítógépes-adatrögzítő leszek,negyven évig azt dolgozom,amikor majd elvégzem azt a három éves szakát elvégzem,már keressek is állást fel is vesznek. Barátaim és,a rokonaim,családtagjaim az életem értelmei,még mindig. Azok is maradna mindig. A számítógépes szakma vált válóra addig még,mivel azon a szakmán vagyok,el tudom majd végezni tudom. A céljaimat tűzőm ki,azokat követem hogy váljon valóra komolyan. Amikor nincsen semmi kedvem akkor is csinálom a céljaimat,nem kell ehhez hogy valami jó vagy rossz kedvem legyen,nem folyásolja be. Ide-oda el vihetnek gyertya fényes vacsi. Ilyen elvárásaim,vagyis az a álmom,amik varázsolnak: Álmom: Legyen mellettem egy fiú aki szeret tiszta szívből szeret,és mindent meg ad nekem amit,csak kívánok vagy nem is kívánok de meg adja nekem akkor is,ha olyan fiú aki rendezz, udvarias, kedves,és gyertya fényes vacsorát ad nekem,és el visz ide-oda étterembe mikor,nem is kérem. Addig még,nem találtam meg az ilyen fiút,és az álmaim is sem meg az életcélom sem teljesült be még,de még várok mert akkor hozzá be azt a sors amikor,nem is számítok rá,lehet hogy 17.18-évesen találok magamnak valakit,mert 20 év múlva már családomnak is kell,hogy legyen mert akkor 35 éves leszek. De ezeket nem azonnal szeretném,hanem mindennél hamarabb de nem fontosak ezek még. Annak,az elérésében még sehol sem tartok,de próbálom véghez vinni mindezt. Persze,hogy bármit megtennék azért,hogy az válóra vajon. Azt mind megszeretném kapni az Életemben.

-Csók.

-Randi.

-Puszi.

-Ölelés.

-Fiúval elmenni valahova,mozi s.t.b..

2015. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az aloe-nak kb 300 fajtája van. De az aloe vera csak egy ezek közül. Szóval nem mindegy, hogy mit és hol veszel.

Nekünk is volt már több féle ilyen növényünk és látható volt a különbség. Nem vagyok szakértő így nem tudom, hogy melyik pontosan az aloe vera, de én mindenképp azt javaslom, hogy növénytani szakértőt keress először.

2015. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia!Virágboltban, kertészetben nézz utána.Az aloe vera nagyon sok mindenre használható gyógynövény.Te mire szeretnéd használni?
2015. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Piacon azért nem árulnak ilyenkor, mert tél van. (A növény ugyan kibírna pár fok fagyot, de az árusok nem. :)

Ha netán jársz Heves megye felé, nekem van pár felesleges.

2015. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
:)Nekem meg Debrecenben!!
2015. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!