Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lottónyereményem lejárt 90...

Ha lottónyereményem lejárt 90 nap, akkor nincs semmi módja a pénz felvételének?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

nincs, elég tág határidőt szabtak, 3 hónap alatt az is tud jelentkezni, akinek nagyműtétje volt, vagy akinek 1 nap szabadnapot sem ad a munkahelye.

ha nagyon korrekt akarok lenni, azt mondanám, hogy eltekintenék a 90 napos határidőtől, ha kórházi papírokkal igazolod, hogy 90 napig kómában voltál.

neked egyébként milyen mentséged van?

2015. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell SMS-be feladni. Ha nyersz, automatikusan elutalják.
2015. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerinted 3 milliárdot is elutalnak így? nem kell magad beazonosítani?

mellesleg honnan tudják a számlaszámod egy sms alapján?

2015. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos 90 nap alatt elévül a követelésed.

Mi történt veled, hogy 90 nap után jöttél csak rá, hogy nyertél? Eldugtad, és most találtad meg? (Én 90 nap alatt egy részét el is költeném.)

2015. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem neztem meg, bekerult a fiokba, es most szantam ra idot hogy megnezzem.
2015. nov. 23. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
azt elárulod, mekkora nyeremény lett volna?
2015. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nincs más hátra, mint a történtekből levond a megfelelő következtetéseket, és esetleg alkalmazkodj. A kilencven nap az elég hosszú idő ahhoz, hogy néhány percet a "nem fontos" vagy "nemszeretem" dolgokkal is foglalkozzon az ember. Remélem nem sokmilliós tételt hagytál a Szerencsejáték Zrt-re...
2015. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak 1000Ft-ról van szó. De azért rossz belegondolni, hogy milyen érzés lehet, ha nagyobb nyereményt kéne így elbukni..
2015. nov. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!