Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Családi házon nyílás zárót 1...

Családi házon nyílás zárót 1 nap alatt lehet cserélni?

Figyelt kérdés

3 ablakot úgy cseréltek anyóséknál,hogy két napig nem volt ablakuk. Egyik nap kivették a cserélendő ablakokat aztán két nap után rakták be az újakat. Így gyak 2 napig teljesen nyitva volt a ház. Mert ,hogy utcai ablakot cseréltettek ki.

Én nem mentem volna bele. Normális ez így?


2008. szept. 9. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi ragaszkodtunk az 1 napos cseréhez, kiszedték, betették a 3 ablakot és 1 erkélyajtót, ketten voltak. Ha azt mondják nem tudják megcsinálni, hívtunk volt mást.
2008. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan! Mi magunknak csináltuk úgy, hogy előttem soha nem cseréltünk ki semmilyen ablakot, mégis néhány óra alatt elintéztünk egyet. Régi kiver, új berak, beállít, kész. Egyedül az ablak környékének bejavítása maradt későbbre.
2008. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ismét meg kell állapítsam anyósékról,hogy nem gondolkodnak. Jól jár a vállalkozó velük,mert így több munkadíjat tud felszámolni.

Persze gondolom azért kerül neki majdnem annyiba ez az egész mint a húgomnál Pesten, igaz neki két ablak és a bejárati ajtó, s komplett redőnycsere is.

2008. szept. 10. 08:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor építkeztünk mi ketten a feleségemmel raktuk be a nyílászárókat, mert a kőműves (4 éve) több mint 80 ezer forintot kért volna érte.

9 db 120x150-es ablakot, a bejárati ajtót, és két erkélyajtót raktunk be két nap alatt!

A három ablak bontása, és berakása (csavar+PUR hab) max egy nap alatt meg kell, hogy legyen! természetesen, ha előtte le van mérve, és legyártva az új!

Nem lehet, hogy bontás után kezdték legyártani az újakat? Bár szerintem így senki se csinálja!

2008. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, de el tudom képzelni,hogy ebbe bele mentek anyósék.

Én semmi esetre sem mennék bele.

2008. szept. 11. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most cseréltettünk 2 ablakot.2 szakember fél nap alatt végezett,úgy,hogy reggel mikor jöttek, az ablakok még benn voltak.Nem kapkodva,szakszerűen,nyugodtan,délre végeztek.Az anyósodékat -bocs-"megszívatták".
2008. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én ezzel foglalkozom és azt tanácsolom,hogy ilyen"szakembert" nem szabad megbízni cserére.1 nap alatt végezni kell, szakszerű beépítőkkel.
2008. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor szörnyülködj utolsó válaszoló!

Szépen fogalmazva anyósékat jól átverték. Hétfőn a sógornőm barátja kiszerelte a nyílászárókat egy kőművessel. Szerdán pedig jöttek Nyíregyházáról ( Kecskemét a helyszín ahol laknak anyósék) és két vagy 3 ember beszerelte az új nyílászárókat, redőnyöstül. Úgy, hogy a purhab amivel tömítették a réseket helyenként lukas kilátni az utcára. A Redőnyök nem járnak még tökéletesen, de ez talán köszönhető a purhabnak, nem tudom. Anyósnak szerelés után jutott eszébe,hogy a redőnyhúzó bal oldalt nem lesz jó helyen a másikra kéne rakni. Na szóval így csinálták. Fizettek a kőművesnek az ablakhelyek vagy keretek javításáért 20 ezret (3 ablakról van szó kétszárnyú és egyszárnyú egymás mellett) Ma szerelik fel az ablakpárkányokat és jön megint javítani a kőműves amit a szelők levertek. Ja és mindezen nyílászáró cseréért elkértek 460ezert. Ugye milyen jól járt aki ezt csinálta???

2008. szept. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!