Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanyszerelők! Mit lehet...

Villanyszerelők! Mit lehet cserélni a villanydobozban ami miatt nincs otthon áram?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A villanyóra alatti biztosítékot vissza tudod kapcsolni? Ha nem engedi, akkor valahol zárlat van. Ahhoz pedig szerelő kell.
2015. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolj ki minden háztartási gépet (hűtő, villanytűzhely, bojler, mosógép stb.). Kapcsold vissza a biztosítékot és egyenként kapcsold be a gépeket. Amelyiknél lecsapja, az rossz.
2015. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy èrtem h a dobozban kell vmit cserèlni de az asszony nem tudja elmagyaràzni csak h vmit fizetni kell vmit
2015. szept. 8. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy előrefizetős óra, amit fel kell tölteni elöbb.
2015. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az,nem èrtem mit kell ott cserèlni ami fizetős
2015. szept. 8. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, mi a kérdés? Kártyás villanyóra, amelyről elfogyott a pénz és most lopni akarja az áramot? Ha leszeded a plombát, az bűncselekmény, ne vegyél részt ilyenben, ha jót akarsz. Más is fizeti a számláit.
2015. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az automata van kinyiffanva. Nálam is kellett már kettőt cserélni az évek során. Hiába kapcsoltam fel őket, a billentyű ugyan fent maradt, de nem jött meg az áram.

(Mondjuk, én sk. cseréltem, úgy nem drága dolog.)

2015. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kicserèltèk a dobozt nagyobb teljesìtmènyűre,viszont nincs àram ìgy sem! Lehet a vezetèkekkel van baj??
2015. szept. 10. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Oszlopon és a házon (árbócon) megnézték a bekötést? A nyári nagy viharokban sok minden megsérülhetett, ki kell hívni az elektromosokat, úgy jelentsétek be, hogy oszlopot és bekötést kell ellenőrizni. Az is lehet, hogy a bekötés kábelét ki kell cserélni.
2015. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki ott bármilyen dobozt ki tudott cserélni, annál garantáltan volt valami műszer, és rá tudott mérni, hogy jön-e be áram. Ha nem, akkor a szolgáltatót kell felhívni, ők majd megcsinálják.


De nem értem én, az illető úgy otthagyta a lakást, hogy nem volt áram, és meg sem próbálta megkeresni az okát? Egy villanyszerelőnek a helyszínen nem tart sokba még műszer nélkül sem, hogy legalábbis kizárjon lehetőségeket.

2015. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!