Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jura Impressa C5 kávéfőző...

Jura Impressa C5 kávéfőző működési hiba?

Figyelt kérdés
Hozzájutottunk egy ilyen típusú kávégéphez, de a következő problémánk van vele: Bekapcsolod, öblít egyet, aztán kiválasztod a kávét (kis, illetve nagy), de vagy egy nagyon minimális mennyiséget, vagy abszolút semmit nem ad ki, (a zaccot szárazan dobja ki), villog az öblítő jobb oldalt, kifúj egy adag vizet/levegőt, és azt jelzi kész a kávé. Mitől lehet ez?

2015. aug. 2. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Talán át kellene olvasni a kezelési könyvét,ha még nem volt ilyen gépetek.
2015. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, átolvastam vagy 15-ször, de nem volt semmi ilyesmiről szó benne :) A papír szerint nem így kellene működnie. Elsősorban azok válaszait várom, akinek volt hasonló problémája, vagy ért az ilyen gépekhez.... A többiek ne magukból induljanak ki ;)
2015. aug. 2. 21:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és ha megyünk haza MO-ra, elviszem szerelőhöz...csak gondoltam hátha van megoldás.
2015. aug. 2. 21:04
 4/4 Angie5 válasza:

Ha szerencséd van, akkor csak ledugult.

Próbálj meg lefuttatni egy vízkőoldó programot, gyári vízkőoldó tablettával.

2015. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!