Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen eltávolít...

Hogyan lehet könnyen eltávolítani az olaj/zsír foltot egy fekete ruhából?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Jó mosógélből több a mosógépbe, 40 fok. Ha nem jön ki, vagy várhatóan nem jön ki, akkor töményen a mosógéllel át lehet dörzsölni (saját magával összedörzsölve), akkor már inkább 30 fok a jó. Ha régi folt, akkor áztatást követően géllel átdörzsölős és reménykedős.
2015. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem dobtad be a mosógépbe: mosogatószerrel vastagon dörzsöld át a foltot, öblítsd ki, ha még nem jött ki az egész, akkor újra menj át rajta, ezután már mehet a rendes mosás.
2015. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Benzin... kiáztatod vele a foltot, utána normálisan kiöblíted és kimosod.
2015. jún. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a mosogatószer vitte a színt is. Benzinnel nem próbáltam, nem lehet könnyű szagtalanítani.
2015. jún. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Benzinnek van egy olyan jó tulajdonsága, hogy hamar elpárolog, viszi vele a szaga nagy résézt is, a mardékot meg remekül megoldja egy sima mosás. :D
2015. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!! :)
2015. jún. 16. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem benzinkúton kapható benzinnel kell kiszedni, hanem folttisztító benzinnel. Háztartási boltban kapható. Mosás után semmilyen szaga nem marad.
2015. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D Azt hittem ez egyértelmű amúgy is. :)
2015. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!