Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Párommal szeretnénk Pomázra...

Párommal szeretnénk Pomázra költözni, de több helyen is azt olvastam, hogy sok arra felé a cigány és ezért nem túl biztonságos a város, (HÉV megálló) Pomáziak igaz ez? Ti mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenhol van belőlük, de igyekeznénk olyan helyre költözni, ahol kevésbé futunk beléjük. 2012-2013-as írásokban olvastam, hogy vannak elszeparált normális környékek, ahol nyugodt lehet az ember. Arra kérném a Pomázon lakó felhasználókat, hogy segítsenek kicsit és mondjanak véleményt, mert nagyon tetszik a városuk, csak a cigányok miatt tartunk az odaköltözéstől.

2015. máj. 6. 22:36
 1/6 anonim válasza:
7%
Nem, csak néhány rasszista szerint lehet valami nem túl biztonságos azért, mert sok arrafelé a cigány, ettől függetlenül lehet, hogy nem túl biztonságos.
2015. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak elég sokan, ez biztos (környéken laktam évekig). Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy pontosan mely részek "veszélyeztetettek" ilyen szempontból, de ha új építésű környékre mentek, ott biztosan nincsenek...
2015. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is ezt hallottuk, végül Szentendrén vettünk lakást.
2015. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
A Majdán-fennsík felé eső oldal a patak mellett, a Hídtól északra és délre is a nem napon barnultak telepe. De vannak másutt is, mondjuk Szelistyén és a Messalián nem, de a központban és a HÉV állomástől a Fő térig sokan vannak. A betörések száma elég nagy. Ugyanez a helyzet Csobánkán, ott néztünk házat, de a vége Tahi lett. Itt nincsenek.
2015. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csobánkán "szegregált" a művészeti iskola. Más gyerek, mint roma évek óta nem jár oda. Pomázon is nagyrészt ez a helyzet, sok gyereket máshová vittek a szülők.
2015. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utólg írom: igaz, hogy sok a c, viszont nekem soha nem volt bajom velük, megszoktam őket, ha hozzámszólnak, elmegyek. nincs baj addig, amíg az ember nem kerül közel hozzájuk.
2019. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!