Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A cserepesnövényeknek lesz...

A cserepesnövényeknek lesz valami baja, ha lejárt táppal tápozom meg őket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:

NEm biztos, a tápoldat nem tud megromlani, de ha túl régi, akkor nem biztos, hogy a koncentrációja megfelelö még. Állás közben lebomolhatnak benne a hatóanyagok, de ennek ellenkezöje is elöfordulhat, hogy betöményedik.


Az elsö esetben csak nem használ semmit, a másodikban azonban tönremehet töle a növény túlagadolás miatt.

2015. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, attól semmi bajuk nem lesz.
2015. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ha csak pár napja járt le, nem lesz semmi bajuk, de ha több hónapja, akár éve, én vennék újat.
2015. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mi megromoljon benne. Ha ép a csomagolás és mind megvan benne, én simán használnám.

Egy időben a sóra is rá volt írva valami EU szabály miatt, hogy minőségmegőrzési időtartam 2 év. Mindig jól megmosolyogtam, hogy a több milliárd éves só éppen most fog megromlani/tönkremenni...

2015. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Többféle lejárt táp is van, mert azokat már levesszük a polcokról és az otthoni növényeket öntözzük velük, lejártan nem adjuk el.

2015. ápr. 14. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!