Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jött már ki nektek fura,...

Jött már ki nektek fura, illogikus gázfogyasztás?

Figyelt kérdés
Kicsit ki vagyok akadva, mert a dec. közepétől jan. közepéig tartó időszak gázfogyasztása 312 m3 volt (68 m3 a lakás, de az előszobát nem fűtöm), de akkor 10 napot otthon voltam, sok vendég jött (karácsony-szilveszter), stb. Mivel majdnem 38 ezer ft-ot fizettem, és ez nem esett jól (de csak febr. elején tudtam meg), alaposan takarékoskodni kezdtem. Általában pulóverben, vastag zokniban vagyok, a lakásban 16-18 fok,még fát is rendeltem, és most 325 m3-t fogyasztottam. HOGY A FRANCBA LEHET EZ? Fizetek 40 ezret úgy, hogy közben fagyoskodom?
2010. febr. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nevezel illogikusnak?Azt fizeted amit az óra mutat?
2010. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt nevezi illogikusnak,hogy fagyoskodik,és ennek ellenére mégis sokat mutat az óra...


nekem távhő van,és a vizmelegités is ebben a számlában van...sose értem meg honnan szednem 5-6m3-t,mikor 1-2-t használok havonta csak melegvizet...

2010. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem illogikus, az adott méretű lakásnál, és a hidegebb idő miatt lehet ennyi a köbméteres fogyasztás.

Az viszont megérne egy misét,hogy az adott köbméterszámhoz mekkora fűtőérték tartozik.Nálunk, /Szeged környéke/ állandó a panasz a gyenge fűtőértékű gáz miatt.

2010. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, ebben az időszakban átlagban jópár fokkal hidegebb volt, mint a dec közepétől jan közepéig!! Pontos adatok az alábbi oldalon:

[link]

2010. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is havi 20 ezer körül fizetek és közben megfagyok! Ráadásul most még drágult is a gáz 30ft/m3-el!
2010. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!