Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csapokat szeretnénk venni,...

Csapokat szeretnénk venni, találtam kettő internetes üzletet, ahol olcsóbb lenne (darabonként 1000-2000Ft-tal), mint a környékbeli üzletekben, praktikerben, meg merjem rendelni? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

A mosdó-, és a zuhany csaptelepet már láttam élőben, a kádat nem.

A két üzlet: www.gkonline.hu, www.csapshop.hu

Eddig még csak egy nyomtatót vásároltam interneten ez most viszont húzósabb összeg lenne, félek, hogy nem azt kapom amit hirdetnek, várok.


2010. febr. 13. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

csapshop.hu-ról vettem az összes csapunkat, mosdót. Nagyon korrektek voltak, volt olyan, ami végül nem tetszett, szóltam, jöttek, hozták a kiválasztott másikat, a nem tetszőt meg elvitték, ingyen. Mármint a különbözetet fizettem csak.

Lámpákat is a neten vettem az összeset, mosogatógépet, satöbbit. Sokkal olcsóbb és ugyanolyan cseregarancia kötelezi őket, mint a boltban. Ha nem tetszik, visszaviszed és vissza kell vegye 3 napon belül (elvileg a visszaszállítást te fizeted...)

2010. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 a lényeg ne kínai-spanyol stb bóvli legyen.Normális csaptelep(pl.álló mosogató)15000 alatt nem érdemes.

Ha nem értesz hozzá,akkor előbb menj be szaküzletbe és érdeklődjél árakról és a szerelvény tulajdonságairól.

Vannak "csendes"kivitelű csaptelepek stb.(kinyitod és nem is hallod a víz áramlását rajta)

Ezek után nézd meg a neten a neked tetszőt hol mennyiért kínálják.(szerelő volnék)

2010. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mofém gyártótól a Treff csaptelepcsaládot néztük a fürdőszobába. A konyhába egykarosat szeretnék, ott még nincs meg a gyártó.
2010. febr. 16. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Mofém ill kludi ezek jók.Ha 1 karos a csaptelep(bár melyik)nem árt kicserélni a sarokszelepeket vízszűrősre.A kerámiabetét nem bírja a homokos-rozsdás vizet.
2010. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!