Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhat ki a...

Mennyi idő alatt fogyhat ki a láncfűrészemből a benzin?

Figyelt kérdés

Mert ki akarok menni az erdõbe fát vágni,és nem tudom hogy mennyi benzint kellene kivinni!!

Van engedélyem rá!!!!



2015. jan. 2. 18:40
 1/7 Pandas74 ***** válasza:
Mire van engedelyed?A kitermelesre,vagy a furesz kezelesere?A motorfureszek uzemanyagtartaly ugy van meretzve,hogy a munkaintenzitastol fuggoen ,kb 30-40 percet lehet vele dolgozni,igy tarhato a munkavedelmi szabalyokban megadott fureszeles,-egyeb munkavegzes aranya.Ugy velem egy napra,ha rendesen dolgozol is ,-figyelembe veve a furesz tartalaynak meretet,kb 10 liter eleg lesz ,ez kb 13 -15 feltoltesre eleg.Aztan az elso napi fogyas utan mar ,jobban latod,mennyire lesz szukseged legkozelebb!
2015. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitermelèsre van és a láncfûrészhez úgy tudom nem kell.
2015. jan. 2. 23:39
 3/7 Pandas74 ***** válasza:
Ertelek,ha ha magancelra,nem munkaviszonyban ,hivatasszeruen hasznalod,valoban nem kell a motorfureszhez engedely.
2015. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez érdekes!Akkor jól tudtam!!!!
2015. jan. 3. 00:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudsz ilyen oldalalat ahol làncfûrészeket lehet venni? Ha megkérhetlek.
2015. jan. 3. 00:12
 6/7 Pandas74 ***** válasza:

Barmely hasznaltcikkekkel foglalkozo oldalon a gep,szerszam kategoriaban erdemes korulnezned(pl OLX jofogas,hasznaltat.hu),vagy ha ujak edekelnek,barmely gyarto honlapjan tlalsz fureszeket es azok bemutatojat.

Stihl,Husquarna,Jonsered ,Solo stb

2015. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönteeeem!!!
2015. jan. 3. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!