Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom dekorálni a szobám?

Hogyan tudom dekorálni a szobám?

Figyelt kérdés

Olyan általános díszítést szeretnék ami egész évre szól nem csak mondjuk télre, vagy más időszakokra. A poszterektől irtózom, nekem nagyon nem tetszik. Falmatricám már van ( egy kis helyen). A szobám lila színű ( pasztel lila).

A falak tetőtér szerüen vannak megcsinálva. Azokat fellehet valahogy dobni?

Igazából minden egyedi ötletre kiváncsi lennék! :)



2015. jan. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, tetőteres lila szobaaaaa???


Mikor költözhetek hozzád???


Én vidéken élek a családommal, nagyon-nagyon régi házban. Ennélfogva van sok-sok minden a hátsó épületekben: ajtók, ablakok, satöbbik. Na már most, pár hónapja rám tört az alkothatnék: néhány ablakkeretből kitörtem az üveget. A fa ablakkereteket (nem olyan nagyok, kb. derék magasságúak és 50-60 cm szélesek) befestettem, de nem akármilyen színnel, mindenfélével. Iszonyatosan jól néznek ki. Na, ezeket a kereteket felakasztottam (vagy inkább szöggel rögzítettem) a falra, a közepükbe lehet tenni mindenfélét, amit éppen a szín megkíván (privibe szívesen küldök fényképet is!).


De van kb. 200 db DVD lemezem is (már rosszak, karcosak). Megmostam őket, pillanatragasztóval összeragasztottam, és egyetlen hatalmas felületet alkotnak a szobám falán. Mondanom se kell, amikor a nap vagy a lámpa fény a CD-k színes oldalára vetül (mert azok vannak kifelé), csodálatos látványt nyújtanak.


Akkor esetleg vehetnél egy hatalmas hálót is a falra, és a hálóra rá akasztgathatsz minden félét. Vagy egy-néhány ötletes polcot is felszerelhetsz. Vagy ha a lilára rá unsz, engedj be a szobádba egy Graffitis bagázst, zárd kulcsra őket egy órára ;)


De én például most azt is csináltam, hogy Karácsonyi égőket tettem az ágyam fölé (ennek a jelentősége kettős: szeretem az elbújtatott zeg-zugokat, ezért az ágyam fölött világító égők is a nagy sötétben egy zeg-zug hatását kelti), és a piros-kék-zöld-sárga villódzások nagyon meghitté teszik az egészet. A Karácsonyi égőknek meg tulajdonképpen az év többi részében nincs kínos jelentőségük, mármint csak azért, mert égősorok, nem juttatják eszembe a Karácsonyt.


Most egyelőre ennyi jut eszembe!

2015. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha szereted a zenét, beszerezhetsz pár bakelitlemezet, amit a falra tudsz rögzíteni ragaztó, vagy damil segítségével.

Ha nagyon üresnek tűnik a falad vehetsz polcokat, vagy pár szép képet.

Tehetsz a falra órát, vagy ha jól tudsz rajzolni, akkor megpróbálhatsz először ceruzával, majd tollal a falra rajzolni és később kiszínezni azt.

Ha vannak olyan ruháid amiket értékesnek tartasz, nagyon szeretsz, vagy csak nem használsz, felrakhatod azokat is.

Illetve, ha van egy olyan hobbid amit szeretsz, és van ennek a hobbinak valami szimbóluma, azzal is kidíszítheted a falat.

Remélem segítettem :)

2015. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon tetszenek az ötleteitek. Biztos vagyok benne hogy valamennyit el is készítek :)
2015. jan. 3. 14:20
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Kiváncsi vagyok a képekre nyugodtan küldhetsz priviben. :)
2015. jan. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!