Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet elszívni úgy egy...

Hogy lehet elszívni úgy egy cigit az erkélyen, hogy ne jöjjön be velem a füst, amikor bemegyek?

Figyelt kérdés

hogy lehet kint semlegesíteni?

már legyeztem pokróccal, bemenetel előtt, nem jó

gyertya..?


2014. dec. 14. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
kint ülsz még egy fél órát
2014. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Akkor meg már maradj is kint a következő szálig.

Hiába legyezed pokróccal, mert rajta van a kezeden, bőrödön, ruhádon, hajadon.

2014. dec. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
anti smoke-os párologtatóval akár bent is cigizhetsz.
2014. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
72%
Nem a füst megy be, hanem az a mocskos szag párolog a kezedről, szádból... Jobb lenne ha nem is cigiznél szerintem!
2014. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nem rólam jön. hanem bejön a füst.

sóval ha az erkélyről bemegyek a szobába, onnan a konyháb, vissza a szobába, akkor érzem bent a füstöt a szobában.

nem a hajam, kezem.

2014. dec. 15. 12:09
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen nyitott erkély? Amikor cigizel, mögötted az erkélyajtó be van csukva? Mert ameddig elnyomod rendesen egy hamutartóba a cigidet, addig a füstnek el kellene oszolnia a levegőbe.

Én is egy családi ház teraszán dohányzom, ha rágyújtok otthon, de soha ilyen érzésem nem volt, hogy bejön a füst. Feleségem, gyerekeim sem reklamáltak sosem.

2014. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

amikor kint vagyok, be van hajtva az ajtó (kívül nincs kilincs, szóval egy lendülettel behúzom, mert úgy is "beszorul" az ajtótokba,) de próbáltam már, hogy terítettem rá lepedőt, hogy tutira szigeteljen.


de szerintem amikor bejövök, akkor jön be.

eléggé fedett az erkély két oldalról, plusz a ház odal, pl a hamutartóból soha nem fújja ki a szél a csikket, pedig egy lapos poháralátét. max viharban. szóval levegő nemigen jár. sőt, a pokrócos legyezés sem ért semmit, de volt már hogy kint maradtam, de 5 perc nem elég, többet meg nemigen maradnék kint


jelenleg a lehető leggyorsabban jövök be, ajtót csak annyira kitárva, hogy beférjek oldalazva.


ja és guggolok, mert közben játszok a telon..

mert ha állnék és kifelé fújnám, úgy nem lenne gond, de úgy túl unalmas.

2014. dec. 15. 14:28
 8/18 A kérdező kommentje:
*kávás csésze alátét
2014. dec. 15. 14:29
 9/18 Kata-Kata válasza:
Az ablakod szigetelése olyan rossz mint az enyém, már addig jön be a füst amíg szívod. Egy megoldás van csak kb. 10 perc múlva, amikor nincs már kint füst szellőztesd át a szobát.
2014. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Szerintem ne gyújtsd meg a cigit. Igaz, így kicsit nehezebb elszívni, de tuti, hogy nem megy be a füst. Ja és sokkal egészségesebb is, mint azt a sok sz@rt bevinni a tüdőbe...
2014. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!