Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak itthon?

Mit csináljak itthon?

Figyelt kérdés
fekvő gipszet kaptam... és unatkozom.. szeretek pörögni futni ilyesmik de most erre nincs lehetőség:\ olvastam, tv-t is néztem, gépeztem.. valami ötlet hogy mit csinálhatnék?:33

2014. nov. 19. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hobbi elektronika.
2014. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoftver írás.
2014. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:DDD ilyenekhez nem nagyon értek:''D
2014. nov. 19. 15:31
 4/9 anonim válasza:
filmezz vagy fejts rejtvényt. nekem is volt fekvőgipszem egy hét alatt megfejtettem vagy 50 rejtvényújságot :D
2014. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy hívj föl egy csajt.:)
2014. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nincs itthon rejtvény de jó ötlelt;)))

lány vagyok...:D

2014. nov. 19. 21:49
 7/9 anonim válasza:

HAHAHA ezek az ötletek :D és törött lábbal mit csinált volna? vagy úgy gondoltad,hogy a lány lesz a nővérke? :D

hát kérj meg valakit,hogy hozzon rejtvényt. vagy vannak online rejtvények is. felpolcolod a lábad és gépezel :D

2014. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz rajzolni akkor a fekvő gipszes lábadra pingálhatnál valamit? Olvastam a jobb féltekés rajzolásról amit kipróbálhatnál? Vannak jó könyveid? Kézimunka:varrás kézzel nemcsak a hímzésre gondoltam,hanem azokra a ruhákra is amik elszakadhattak a viselésben.Kötés,horgolás hogyan fekszik nálad? Remek lehetőség a nyelvtanulásra amikor le vagy kötve.Lehet a papírból kivágni olyan elemeket amik nagyon feldobják a karácsonyi hangulatot és az interneten azt is megtalálod.Mit szólsz a gyöngyfűzéshez? Milyen karácsonyi ajándékot tudsz készíteni a saját kezeddel? Rendeltél már ajándékot valakinek?
2014. dec. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó ötletek köszi:) nem még nem ötleteim még nincsenek de sürget az idő szóval valamit ki kell találni:DD
2014. dec. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!