Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 10. emeleti panellakást...

10. emeleti panellakást vennék. Mik az előnyei és a hátrányai?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 16:02
1 2
 11/19 anonim válasza:
74%
Én 3 évig laktam panellakásban, de egy életre megutáltam. Allergiás lettem, majd asztmás. Ha már városba kell mennem, akkor minden féleképpen téglaházba mennék.
2010. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Most vettünk 10.-en panellakást és most is 10. emeleten lakunk panellakásban. Az első válaszadó amit leírt kb. ugyanazt tudnám én is, így nem ismétlem meg. Tudom hatalmasat fogunk sz.pni mikor visszük fel a bútort és a franciaágyat, mert semmi sem fog szinte beférni a liftbe. A liftet ugyanúgy elviszik azelől is aki az 5.-en lakik. Előny ha két oldalról vannak szomszédok a fűtés miatt, és a fal felől le van szigetelve. A 10,-en általában jó idő van és nem sok a fűtésszámla.
2010. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

már bocs, de panelban mindenkinek uannyi a fűtésszámla, függetlenül attól, h a másodikon, vagy 10.en lakik...


be lehet ázni attól, h is xar a tető szigetelése (lapostetőnél ez gyakran probléma)

nyáron sokkal melegebb van, télen meg nem biztos, h olyan meleg van, mert lehet, hogy a tetőnek nem jó a szigetelése.


a családiházas meg egy tizenéves elkényeztetett barom, aki csak hencegni akar azzal, h milyen jó dolga van.

2010. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Konkrétan még az érdekelne, hogy hangos-e a lift motorja. Bár ha elmegyünk megnézni, úgyis meghalljuk.
2010. jan. 19. 12:02
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

Lift motort én spec. sosem hallom, max. azt amikor az emeletünkön kinyitják a liftajtót.

(fűtés igenis kevesebb a 10.en, ha szabályzós fűtés van, mivel le is tekerheted) Páromék a 14.-en idén még alig fűtöttek.


első voltam

2010. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem a konyhám a liftakna mellett van, az egész lakásba behallatszik, viszont még nem süketültem meg tőle, és az alvás is nagyon jól megy, akár reggel 7-8körül is, amikor sok ember használja.

hacsak nem a hálód van mellette, akkor túl lehet élni.

halljuk, de nem zavaró. :)

2010. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13.válaszoló!Félig van igazad,mert ha korszerűsítve van a ház és/vagy a fűtés,akkor raknak a fűtésre hőmennyiség szabályozókat,és akkor minden lakásban más-más az eredmény!
2013. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én már leirtam a tapasztalataim .....itt elolvashatod:

utolsó két v három hozzászólás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__360534..

2015. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Főleg most szívás a tizedik emelet, amikor államilag akarják lebontani!
2017. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!