Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 43 négyzetméteres lakásom van...

43 négyzetméteres lakásom van egy 8 négyzetméteres szobával ez hiteligényléskor mennyi szobának számít?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van persze benne fürdő, előtér,és a többi pedig együttvan a nappali és a konyha az egy légtér.Akkor ez még egy szobának számít? Mert ha igy együttvannak ezek és 60négyzetméternél több akkor az két szobának számít ezt mindenhol igy irják de arról nincs szó hogyha kevesebb akkor is számít-e egynek?
2010. jan. 18. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A fürdő, előtér nem számít szobának.

Szoba csak a lakószoba, nappali, ill, ha együtt van a nappali a konyhával.

8m2-es szoba pedig csak félszoba. 12-től számít egynek.

2010. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lakószoba: háló, nappali
2010. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor most mindkettőtök szerint másfél szobának számít

ha jól értem.

2010. jan. 18. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
8 m2 az félszoba.
2010. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy a 8 négyzetméteres szobám az félszoba de a nappalim ami a konyhával van egybe ilyen amerikai konyhás megoldással és így egybe 27 négyzetméteres az számít még a félszobámon felül +1 szobának?
2010. jan. 18. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

hát hogy a viharba ne számítana annak???

az ilyen am.konyhás+félszobás lakást 1+félszobásként hirdetik.

2010. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Az oké hogy annak hirdetik de hogy hivatalosan a helyszíni szemlén nekem annak fogják-e venni az itt a kérdés! Amúgy köszi a választ mindenkinek.
2010. jan. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!