Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes belefogni...

Szerintetek érdemes belefogni a lakás átalakításába, ha a négytagú családból csak a lányom, meg én akarjuk? A férjem, fiam, nem.

Figyelt kérdés
Nagyok a gyerekek,17és 20 évesek, ellenkező neműek. Már régóta gondolkodunk, hogy oldjuk meg, hogy külön kuckójuk legye. A lányom rá van kattanva,meg is értem, én pedig örülnék egy kis változásnak. De a férjemnek minden mindegy,úgy jó ahogy van,és a fiam is.Én is kivenném a részem a munkábó, nem a férjemre szakadna minden. Amúgy ügyes ,és megcsinálná ő, csak elkezdenie nehéz...De mi van ,ha nem sokára kirepülnek a "gyerekek"? Nem toldásról, hanem egy helyiség 2-é választásáról lenne szó....
2010. jan. 10. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonló dilemmában vagyunk, de nekünk egyszerűbb a helyzet, mert 3 szoba van.Egyik az egyik gyereké, másik a másiké. a férjem elgondolkodott, hogy építünk egy új szobát, hogy legyen nekünk is hálónk. Nos mondtam neki, hogy 10 év múlva meg itt leszünk 3 hálószobával 2en. Max h jönnek az unkák, akkor lesz tele.Nos úgy döntöttünk, nem építünk hozzá. Lakótelepeken is szépen felnőttek a gyerekek (meg ma is)2 szobás lakásban.

De tudom javasolni, ha csak feleznétek, hogy egy gipszkarton falat felhúztok. Később ha kirepülnek a gyerekek, akkor azt nyugodtan vissza is tudjátok bontani, nagyobb kontárkodás nélkül.

2010. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az!Én se akarnék, hozzátoldani, meg hű de nagy, változtatásokat,de azért jó volna...Mondjuk nem nagy 58 nm. -es az egész ház, úgyhogy ha kirepülnek,se nyitunk benne báltermet...:) Eddig jól megvoltak,de az igények változnak ,nőnek,meg aztán még lehet ,hogy sok-sok év, mire a saját lábukra rudnak majd állni....
2010. jan. 10. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Nálunk is én vagyok inkább a bevállalósabb, és még sosem volt gond belőle.

Mi úgy oldottuk meg, hogy a nagyobb szobát választottuk gipszkartonnal ketté, és így lett a 12 éves fiamnak és a másfél éves kiscsajnak is külön kuckója.

2010. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!