Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megreped a gázóra üvege,...

Kcsaba33 kérdése:

Megreped a gázóra üvege, mekkora büntetést szabhatnak ki?

Figyelt kérdés

Tegnap késő este hoztuk haza a gyerekeket,minden ablak tárva mert igencsak hőség van..ahogy benyitottam az ajtót a huzat egyből lökött rajta és az ajtón lévő kémlelő nyílás "pöcke" neki csapódott,ezzel hajszálrepedés keletkezett az üvegen.(nem is értem miért az ajtó mögött van,na mindegy)

Rögtön még 10kor bejelentettem,hogy ez történt,majd jönnek megnézni.Mire számíthatok?Épp a legjobbkor jött...most derült ki hogy a lányom tartós beteg..állandó gyszerekre szorul....más már nem is hiányzott...


2014. júl. 22. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megértő akkor szépen tudatja, elviszik és megnézik fenn állt -e a szabálytalan vételezés! Tégedet is meghívnak! (kicsit ciki, amikor magyarázkodni kell)
2014. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekiment az ajtó. Ott helyben megnézik, hogy tényleg neki tud-e menni az ajtó és kész. Biztosan lefotózzák, de szerintem még kicserélni sem kell. Azt meg pláne nem értem, hogy az #1-es válaszoló által felemlegetett "szabálytalan vételezés" hogy a túróba jön ide?!? A gázórának nekicsapta a huzat az ajtót. Ennyi. Ha jegyzőkönyvet vesznek fel, olvasd át mielőtt aláírod. Ha nem csak a szigorú tények vannak benne, hanem valami belemagyarázás is, akkor reklamálj, és ne írd alá, ha arra kérnek!
2014. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszi,már itt voltak.....ki kell fizetnem az órát....vizsgálgatták itt, lefotózták...a repedés megegyezett a "pöcök" helyével.....de mégis elvitték....aki itt vizsgálta az azt mondta,hogy nem talált semmi nyomát,hogy belepiszkáltunk volna....de ki tudja mit talál ki az aki még megnézi.....A jegyzőkönyvbe csak azt írták amit mondtam,és amit tapasztaltak,hogy a helyszini vizsgálat alátámasztja,hogy az ajtó becsapódása okozta a kárt.....de hát az óra sem kevés pénz gondolom....és remélem akkor a hazaérést megúszom azzal,hogy csak az órát kell kifizetnem.....
2014. júl. 22. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
#1-s jól érezte, a kérdező válaszában benne van: szabálytalan vételezés-"belepiszkálás" nem... Majd a végleges dönt! #2-es-pontosan leírta a kérdező válaszát, csak szakszerűbben. Ugyanis attól még belelehet piszkálni!
2014. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És meg is fogják vizsgálni,majd ezek után . Egy olyan műszerrel nézik meg a belsejét ami a homokszemet kb 50x-esre nagyítja fel,és keresik pl: a forgácsot ,stb,ami akkor keletkezik amikor megakasztják az órát,vagy valami nem megfelelő működésből származó maradványok után kutatnak. Egy haver járt így. De ha nálad nem volt ilyen semmilyen beavatkozás akkor minden OK. A gázasok nagyon keményen odafigyelnek,és vizsgálódnak. Sokan lopják az árújukat. Elég drága. :-(
2014. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
T kérdező! Nos mennyi lett a tarifa??? Ezt már nem osztod + velünk? Jó lenne tanulni a más kárán-okos ember módjára...
2014. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi lett végül a büntetés??? Ha +osztanád-megérdemelnénk.
2014. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!