Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tesco bevárlás online megéri?

Tesco bevárlás online megéri?

Figyelt kérdés
2kisgyerekkel vagyok itthon szeretnék nagybevásárlást intézni,de nincs autom se és itt a "legolcsóbb bolt is a cba.."apuka dolgozik reggeltől estig
2014. júl. 21. 02:31
 1/5 anonim válasza:
Ritkán, nagy mennyiségben igen.
2014. júl. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallod házhozszállítás – 899,- Ft/alkalom

Áruházi átvétel esetén – 445,- Ft/alkalom?


Nálunk ilyen lenne többet be nem tenném a lábam áruházba.

Ez kb. semmi pénz, ahhoz az 1-2 órához képest, amit megspórolok.

2014. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. Havonta legalább 1x jön. Most nyáron (ha még tart az akció) féláron szállítanak házhoz, 300 Ft-ból meg lehet úszni. De max 1000 körül szokott lenni. Ez kb semmi ahhoz képest, hogy 1. két gyerekkel nem kell elautózni a tescoba és 3x átpakolni mindent, 2. a környékbeli, fél óra sétán belüli bolt méregdrága. Így meg házhoz rendelem a rengeteg, nehéz cuccot egy hónapra előre: lisztet, olajat, tejet, tartós cuccokat, konzerveket, előrecsomagolt sajtot, felvágottat, ásványvizet, gyümölcsleveet. Húst, gyümölcsöt nem szoktam náluk venni.

Szóval, ha nálatok elérhető, akkor érdemes kipróbálni.

2014. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan külföldön élek és nem ekkora érvágás a szállítási költség. De kb havi/többhavi rendszerességgel veszem igénybe. A "Teszkós bácsi" jön, felcipeli nekem az ásványvizet, tartós tejet, fagyasztott cuccokat, lisztet stbt az emeletre, lerakja a konyhaasztalra. Simán megéri, ráadásul nem csábulok el a boltban, csak azt veszem amit kell. Már ezen visszajön a szállítási költség.
2014. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 niginhoo válasza:
45%

Ha jobban belegondolsz, megéri. Ha nincs kocsi, akkor amúgy is rémálom bevásárlást intézni, főleg, ha nincs a szomszédban a multi. Nem beszélve arról, hogyha csak egy menetjegyet veszek figyelembe, az már oda-vissza kb. 800 forint környékén mozog. (ebből már ki jön a szolgáltatás díja).


Ha még van is autó, akkor sincs ingyen az üzemanyag. Pénzben nem tudjuk mérni az időt, amit megspórolunk. Nem kell keresgélni az áruházban, továbbá nem kell semmilyen felesleges dolgot megvenni, ami épp akciós. A bevásárlószatyrok ingyen vannak.


Bár én nem szoktam egy hónapra előre vásárolni, mert attól, hogy nem én megyek el vásárolni, azt valakinek fel kell hoznia. Amikor még nekem kellett felcipelnem a sok cuccot, nem vettem meg egy hónapra előre mindent, mert bele is bolondultam volna, ha fel kell mindent hoznom. Ezért javaslom ezt minden barátomnak is, aki online vásárol, hogy ne rendeljen előre egy hónapra. Szerintem egyáltalán nem eret vágó az a pár száz forint.. Viszont az emberségesség számomra nagyon fontos.. :)


Remélem tudtam segíteni.

2014. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!