Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázcirkó működhet palackos PB...

Gázcirkó működhet palackos PB gázzal?

Figyelt kérdés
Amíg nem hozzák be a vezetékes gázt a házba, lehet a cirkót PB gázzal üzemeltetni?
2010. jan. 4. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne barkácsolj házilag gázzal, föl akarsz robbanni?! Ez nem játék!

Egyébként sem hinném, h ez működne, ugyanis a vezetékes gáz más típusú, mint a propán-bután, ha jól tudom.

Ne akarj öngyilkos lenni !!

2010. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem, mert más a gáz nyomása. Egy nő.
2010. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
voltam egy lakásban, ahol így működtették, tudtommal nem haltak meg, viszont télen sztem naponta cserélgetheted a palackot, annyit zabál...
2010. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IGEN LEHET VELE FÜTENI! De a gázkazánszerelőnek ki kell benne cserélni a égfej részt a PB gáz nagyobb energiatartalma miatt.A palack helyett tartályról is müködik csak annak pénzbe kerül a telepitése ,de az energiaérték átszámítása után rájőn az ember nem is olyan drága.A tartályos gázt ugyanazok a szolgáltatok szállítják mint a PB gáz palackot ,de asszem 500kg alatt nem viszik ki.
2010. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne lehetne PB gázzal működtetni. Az is gáz, mint a vezetékes! Semmi bonyolult nincs benne. Egyszerűen rá kell kötni és kész.

A tűzhelyeket is ellátják két féle fúvúkagarnitúrával, attól függően, hogy vezetékes gázt használsz, vagy palackosat. Valószínűleg ebben az esetben is kell cserélni fúvókát.

Minden esetre ez tényleg nem játék és inkább hívj ki szerelőt!

Szinte mindent megszerelek itthon, amit lehet, de a gázhoz én sem nyúlok. Biztos ami biztos!

2010. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, eszembe se jutott hogy én álljak neki a szerelésnek, láttam elég tető nélküli házat a híradóban. Mindenképpen szerelő csinálja majd, köszi!
2010. jan. 5. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!