Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Naptárkészítők! Milyen papírra...

Naptárkészítők! Milyen papírra nyomtassam az elkészült naptáramat?

Figyelt kérdés

A naptáram nem fotókból áll, hanem olyan képekből, amelyeket neten keresgettem össze, úgy néz ki, hogy egy oldalon van egy hónap egy kép és egy idézet. Fotópapírra nyomtassam annak ellenére, hogy ezek nem igazi fényképek?

Vagy sima papír is jó?

Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 21. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a fotópapírra, sokkal szebben visszaadja a képet, a színeket. én mindig erre nyomtatok (szintén nem fényképeket, hanem netről vett fotókat). bár drágább.
2009. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben az évben és is csináltam így naptárt, igaz saját fotókkal, de szerintem netről szedett fotókkal is fotópapírt használj. Eleve jobban van tartása és szebb. Tudom drágább, mint a sima papír, de szerintem megéri még saját használatra is.
2009. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nekem ezek a képek főként metszetek, fekete fehér képek, ezek is jól mutatnak fotópapíron? (bocsánat, ha hülyén hangzik)
2009. dec. 21. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. igen. jobban kiemeli a fekete fehérséget is!

ha van kedved tegyél fel majd egy képet a naptárról, kiváncsivá tettél : )

2009. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Itt megnézheted az egyik lapját:

[link]

Elég egyszerű, mert egy egyszerű embernek készült, meg nem is vagyok olyan profi. Ezekért a kis metszetekért aggódom, hogy jól láthatóak legyenek. Ha esetleg valami tanácsod, észrevételed van szívesen fogadom! Köszönöm az eddigi válaszaidat!

2009. dec. 21. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

HÚÚÚÚ ez nagyon tetszik. nagyon ötletes és szép is.

gratulálok. még mindig fotópapírra csinálnám :)

2009. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!