Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fehér karácsonyunk lesz?

Fehér karácsonyunk lesz?

Figyelt kérdés
Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok! :-)
2009. dec. 20. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

igen, igen nagyon úgy néz ki :D


én is boldog karácsonyt kívánok neked és mindenkinek egyaránt!

2009. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Olvadni fog és eső is lesz. Legalábbis most nézetem az előrejelzést.
2009. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tényleg felmelegedést és esőt mondanak.... :( Pedig már olyan szépen alakult! Nálunk most is esik. Hátha történik addig valami csoda! Karácsony hó nélkül az olyan hangulatromboló.... Emiatt nem volt igazán karcsonyi hangulatom évek óta. :(
2009. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

remélem, hogy fehér lesz :)

boldog karácsonyt neked is !

2009. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én foglalkozok hobbi szinten meteorológiával. Az interneten is van jó pár ingyenesen elérhető modellfutás, amiket némi alapismerettel bárki megért és elemezheti őket.


Ezek alapján azt kell hogy mondjam, hogy nem lesz fehér a Karácsony.


Keddtől határozott enyhülés kezdődik, 24.-én még 8-10 fokos maximumok is lehetnek és éjjel sem fog fagyni. Emellett pedig eső is fog esni.

A legnagyobb esély, hogy némi olvadozó viszonylag összefüggő fehérség maradjon Karácsonyra, az ország ÉK részén lehetséges.


Remélem ezzel sikerült megválaszolnom a kérdést. :)

2009. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
csütörtökre már 9 és 11 fokot mondanak,úgyhogy ezt is bebuktuk :( Pedig olyan rég volt fehér a karácsony,úgy igazán,pedig jó lett volna ha ez a hóvihar ami tegnap volt karácsonykor esik.
2009. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :-)
2009. dec. 20. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát enyhülést mondtak, de bízom benne h megmarad a hó azért még ezen a héten! Én is kívánok neked + mindenkinek aki olvassa kellemes ünnepeket!
2009. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

+10 fokban és zuhogó esőben ez a 10cm körüli hó max 1-2 napot bír ki. Tehát, ha szerencsénk van esetleg 24.-én még lehetnek vizes hófoltok itt-ott.

De én azt korán sem nevezném fehér karácsonynak. A fehér karácsony számomra az, amikor esik a hó és hideg van.


12:24, azért nem is olyan régen volt olyan. Két éve, 2007-ben szinte egész karácsonykor napokig ömlött a hó és leesett vagy 30-40cm. :D

De ilyen tényleg csak 20-30 évenként egyszer van, vagy ha a felmelegedési tendenciát nézzük, akkor a jövőben előre láthatólag még ritkábban lesz.

2009. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!